Послуги

Компанія «Склад Сервіс» надає широкий комплекс складських та митно-брокерських послуг. Наші спеціалісти супроводжують клієнтів протягом всього процесу, допомагаючи вирішувати організаційні та технічні питання.

Сфера складського обладнання являється достатньо складною в технічному аспекті (проектування, монтажно-збірні роботи і т.п.), тому ми не залишаємо наших клієнтів один на один з обладнанням, придбаним у нас або в інших організаціях, а пропонуємо (за бажанням) скористуватися нашими послугами


Кваліфікований митний брокер - важлива ланка в ланцюзі операцій при оформленні та декларуванні вантажу на митниці. Покращити показники ефективності вашого бізнесу, а також полегшити процес імпорту/експорту, дозволять послуги митного брокера від компанії «Склад Сервіс».

Компанія «Склад Сервіс» - постачальник оптимальних рішень в сфері складської логістики і якісних митно-брокерських послуг.

У нашому портфелі повний спектр сервісів по монтажу, обслуговування, продажу складського обладнання, які максимально закривають завдання по оптимізації роботи складу, архіву, виробництва. Можливість отримати великий пакет послуг «з одних рук», істотно спрощує робочі процеси.

Знизити ризики при оформленню імпорту/експорту продукції, допоможуть наші досвідчені фахівці митної справи. Ми пройшли кожен з етапів митного оформлення особисто і володіємо дієвими механізмами для ефективної очистки вашого вантажу. Робимо, як для себе!

Послуги. Фото (1)
Марина Омельчук
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує