Наші
проекти

Склад Сервіс вже реалізував більше 12 000 проектів з використанням різної продукції. Ми реалізовуємо найрізноманітніші та цікаві задачі, включаючи новаторські рішення зі всього світу.
Знайдіть проект, що вас цікавить
З князівським розмахом: компанія «Мономах» наростила ємність складу в кризу З князівським розмахом: компанія «Мономах» наростила ємність складу в кризу З князівським розмахом: компанія «Мономах» наростила ємність складу в кризу
08.12.2021
Втім не кожна компанія-інтегратор може запропонувати подібне рішення через відсутність спеціалістів, які можуть провести експертизу таких конструкцій. Компанія «Склад Сервіс» впроваджує проекти різного ступеня складності понад 16 років, тому має спеціалістів, які можуть якісно оцінити ризики використання конструкцій і до того ж має в наявності вживані стелажі від попередніх проектів. Не лише ретельний огляд, але й знання про попередні експлуатаційні режими використання – наша сильна сторона, як інтегратора рішень.   Відтак, ми оцінили можливості подальшого використання наявних в нас вживаних стелажів бельгійського виробника STOW, переконалися в їх належному стані і запропонували Замовнику. Це дало можливості зекономити на встановленні фронтальних стелажів і забезпечити загальну ємність складу на 3 600 палетомісць. «Мономах» зростає попри кризи, відтак за 2020 рік ми двічі збільшили ємність складу компанії: спочатку на додаткові 960 палетомісць, а під кінець року ще на 528 палетомісць. І  оскільки вартість стелажів лишалася ключовим фактором, було встановлено нові стелажні системи українського виробництва.  Чому вітчизняного, запитаєте? Все просто: співвідношення «вартість – надійність - швидкість поставки». Нарешті четверте розширення складу в обсязі 2 208 палетомісць відбулося у не менш бурхливому 2021 році. Поставка обладнання містила нові стелажі вітчизняного виробництва, які було оснащено вживаними захисними елементами. Саме вони забезпечують тривале використання обладнання без втрат якісних характеристик. Як результат: роки плідної співпраці, склад на 7 300 палетомісць, зростання попри перешкоди й кризи!
Мезонін та конвеєрна лінія для Omnicore Мезонін та конвеєрна лінія для Omnicore Мезонін та конвеєрна лінія для Omnicore
02.12.2021
Після ретельно прописаної алгоритмізації повного циклу від приймання товару до відвантаження, було запропоновано забезпечити одночасну обробку потоків за різними напрямками. Частина товарів після надходження прямуватиме на зберігання, інша – одразу передається до зони упаковки на відвантаження (проходить крос-доком). Тобто запропоновано наскрізний процес, в якому потоки товарів розходяться й сходяться без зупинки. Складності проекту додало те, що процеси приймання-відвантаження продукції на складі Замовника в жодному разі не мали бути перервані.Реалізація такого амбітного рішення полягала у наступних кроках. Встановлення мезоніну та одразу декількох конвеєрів: стрічкового, стрічкового зонального, роликового зонального конвеєра та гравітаційного роликового полотна. Завдяки ним ми розділити потоки товарів за різними зонами та повністю прибрати необхідність проходів операторів по складу. Кожний оператор у зоні приймання має ергономічне робоче місце за столом, де він швидко приймає товар та відправляє за відповідним напрямком. Після зони приймання до зони зберігання – на перший та другий поверх – товар потрапляє завдяки стрічковому конвеєрові. Зона зберігання представлена мезоніном. Для безупинної роботи складу, з місця, де передбачалось встановлення мезонінної конструкції, демонтувати старі стелажі й одночасно з цим працювати над монтажем нових. Наразі зона зберігання представлена мезоніном має загальну площу по підлозі 798 м.кв., та площу поличного зберігання 1700 м. кв. На кожному поверсі мезоніну по 4 рівні поличного зберігання, з навантаженням на одну поличку до 400 кг. Надходження товарів до мезоніну поповнює комірки зони зберігання, вибуття товарів відбувається також зональним стрічковим конвеєром на нижній поверх, швидкість лінії становить 0,5м/с. До зони упаковки крос-доком всі товари надходять з двох зон: в пластикових коробах зі зони приймання – завдяки роликовому зональному конвеєру, зі зони зберігання – стрічковим зональним конвеєром. Завдяки конструктивним характеристикам він надає можливість буферізувати товар на шляху до зони упаковки. Швидкість роботи конвеєра – 1400 коробів за годину. Поєднання конвеєру та мезоніну дозволило виключити необхідність роботи вантажно-розвантажувальної техніки й підвищити використання корисного об’єму простору складу. Відтепер лише конвеєрна стрічка й мезонін, жодних навантажувачів. Завдання вирішено – організовано наскрізний процес, розведено за напрямами потоки надходження й вибуття товарів, пришвидшена обробка замовлень, збільшено використання корисного об’єму складу. Замовник отримав бажаний результат, ми поповнили свій портфель цікавезним кейсом. Чисте win-win. Залишаймося ефективними, працюючи разом!
Проект 3 в 1: триповерховий мезонін, конвеєр, поліпропіленові ящики посиленої конструкції Проект 3 в 1: триповерховий мезонін, конвеєр, поліпропіленові ящики посиленої конструкції Проект 3 в 1: триповерховий мезонін, конвеєр, поліпропіленові ящики посиленої конструкції
20.10.2021
Такий триповерховий мезонін дозволяє зручно розсортувати продукцію на 12 000 поличках з ДСП, доповнених роздільниками по глибині та довжині. Сортування це добре, але для реалізації переміщення продукції потрібно застосувати більш прогресивне рішення ніж ручна обробка вантажу. З прискоренням процесу подачі замовлень в зону консолідації найкраще впорається стрічковий конвеєр. Розташований під ухилом, його використовують для спуску ящиків з третього і другого поверху на перший. Потім, вантаж потрапляє на роликовий гнучкий конвеєр, який за потребою компанії-замовника може змінювати форму й довжину. Але й це не всі родзинки проекту. Розташовані вздовж роликового конвеєра гравітаційні поличні стелажі допомагають комплектувальнику: відтепер не він прямує до коробки, натомість коробка надходить прямісінько до нього в руки. Адже гравітаційні стелажі передбачають переміщення товару під впливом власної ваги і не потребують підключення електричного приводу. І наостанок тара. Реалізація проекту не була б повною, якби не використання 250 поліпропіленових ящиків посиленої конструкції й ударостійкості для зберігання автозапчастин. Результат: склад «під ключ», з продуманими логістичними ланцюгами, реорганізованим процесом зберігання й прискореною комплектацією та сортуванням штучних товарів. Адже час – найдорогоцінніша річ, й ми знаємо, як змусити його працювати на вас. Дивіться в нашому відео, наскільки красиво це відбувається.
Підземні системи для зберігання сміття - сучасно, легко та естетично! Підземні системи для зберігання сміття - сучасно, легко та естетично! Підземні системи для зберігання сміття - сучасно, легко та естетично!
05.10.2021
Після ретельного конструкторського етапу, опрацювання завдання і розрахунків, переходять до установки бетонної чаші і внутрішньої частини системи в яму. Для захисту чаші від попадання вологи її роблять з бетону високої міцності (С45 / 55). А для зон з високим рівнем ґрунтових вод обов'язковим є захист від плавучості. При цьому бетонна чаша оснащена запобіжним механізмом, який при виїмці внутрішнього контейнера блокує доступ в шахту. Тільки після того, як встановлено цілісний модуль (внутрішній контейнер, приймальний пристрій, пішохідна платформа, яка накриває шахту) переходять до встановлення верхньої частини – сміттєприймача у вигляді колонки. Вибір форм і слотів колонок залежить від відходів (скло, пластик, папір). Фінальний етап – підключення насоса для відкачування води з приямка, систем наповненості баків, пожежної безпеки і монтаж стійки адміністративного поста, де розміщено пульт управління конструкцією. Загалом весь проект – за 1 добу. Подробиці дивіться в нашому відео, а за відповідями на питання будь-якої складності звертайтеся до фахівців Sklad Service.
Палетні стелажі для світового лідеру "Beaulieu International Group" Палетні стелажі для світового лідеру "Beaulieu International Group" Палетні стелажі для світового лідеру "Beaulieu International Group"
17.09.2021
Палетні стелажі дозволяють облаштувати суцільну полицю для декількох поруч розташованих рядів. Регулюючи глибину секції, кількість рядів і відстань між ними, можна домогтися будь-якої глибини стелажа. Рівна і гладка поверхня полиць у поєднанні з обмежувачами з боків, забезпечують максимальну безпеку для товара при його установці на стелаж. Для ряду глибиною 4 метри між двух стандартних рядів палетного стелажа була встановлена самостійна стійка. Цього було достатньо для забезпечення необхідної несучої здатності на секцію і в той же час значно заощадило кошти. Як і будь-які інші вироби в рулонах, лінолеум і ковролін намотуються на шпулю - тверду основу з отвором по центру. Застосовуючи навісне обладнання у вигляді штиря, навантажувачу зручно захоплювати рулон для подальшого транспортування або встановлення на стелаж. Це стандартна практика для подібних товарів. Детальніше у нашому відеоогляді!
Проектування "ККБК" - будь-які задачі реальні зі Sklad Servicе Проектування "ККБК" - будь-які задачі реальні зі Sklad Servicе Проектування "ККБК" - будь-які задачі реальні зі Sklad Servicе
08.07.2021
Рішення? - мезонінна платформа, з установкою на неї нестандартних стелажних систем, а також - можливість роботи з штабелером на платформі. І що найскладніше - реалізувати все це нам довелося без застосування вантажної техніки, з огляду на відсутність можливості її використовувати при постійній роботі виробничих ліній. В результаті - ми звільнили виробничий простір, збільшили обсяг зберігання на складі, а головне - збільшили швидкість обробки товару. Ще одна нестандартна і цікава задача в нашу скарбничку, ще одна клієнтська проблема вирішена нами швидко, якісно і надовго. Ну і обов'язково подивіться результат нашої роботи в новому відеоогляді.
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті