Логістичний консалтинг

Перевірка запропонованих Замовнику третьою стороною рішень або технологій та аналіз доцільності їх застосування.
75%
економія часу лінійного персоналу
100%
індивідуальний підхід до запитів Замовника
90%
підвищується якість аналітики товарних запасів
Логістичний консалтинг
Наші клиєнти
Нова Пошта
Samsung
Pernod Ricard
Nike
McDonald's
Coca-Cola
TNT
Хортиця
Omega
HP
DHL
Arterium
Skoda

Які завдання вирішує

 • Перевірка запропонованих Замовнику рішень та доцільність їх застосування
 • Виявлення недоліків наявної системи управління
 • Аналітика товарних запасів, оцінювання ефективності процесів

Які переваги цієї послуги

 • Формування виключно експертного рішення з огляду на значний досвід наших фахівців
 • Індивідуальний підхід до запитів Замовника
 • Повна неупередженість при оцінюванні ефективності системи та запропонованих рішень

Опис

Логістичний консалтинг – це послуга, яка передує оптимізаційним процесам на складі, виробництві, торгівлі. Мета консалтингу – покращити ефективність логістичних процесів.

Він охоплює різноманітні аспекти роботи складу: від аналізу товарних потоків, організації розміщення товарів на зберіганні до забезпечення безпеки й захисту від крадіжок і пошкоджень.

Коли актуально залучити фахівців з логістичного консалтингу?

 • Коли є доцільність у підвищенні ефективності роботи складу загалом та окремих ділянок.
 • Коли є потреба у зниженні витрат на логістичні процеси.
 • Коли постають питання щодо розширення чи масштабування дільності.

 

Завдяки аналізу товарних потоків, оптимізації розміщення товарів, збільшенню пропускної спроможності складу та зниженню витрат, компанії можуть забезпечити вищу рентабельність діяльності.

Головний чинник замовлення послуги логістичного консалтингу в тому, що Замовник отримує неупереджений аналіз процесів. Не секрет, що при проведенні аналізі власними ресурсами компанії стикаються з заангажованістю співробітників, викривленні інформації тощо. Незалежний консалтинг дозволить уникнути цього, а також надасть більшу експертизу з огляду на широку та глибоку базу потрібних портфельних рішень.

Як реалізується якість і контроль

Власна методологія
Затверджена та апробована методологія проєктування складу. Чітко сформовані якісні та кількісні показники для оцінювання ефективності діяльності ділянок складу, механізмів, обладнання, трудових ресурсів.
Командна робота
Проводить відповідний якісний та кількісний аналіз. Верифікує дані. На базі первинного ескізно-технологічного проєкту фіналізує концепцію змін та розробляє кінцевий комплексний техніко-економічний проєкт логістичних потоків.
Керівник групи
Затверджує висновок по проєкту, в якому зазначені варіанти та шляхи його реалізації з огляду на ресурсний стан Замовника.

Логістичний консалтинг має наступні етапи:

Аналіз бізнес-процесів
Аналіз бізнес-процесів Аналіз бізнес-процесів Аналіз бізнес-процесів
 • Наші експерти вивчають організацію підприємства, її потреби та ресурсну складову.
 • Визначають проблемні зони та виклики, які впливають на логістичну систему та стримують розвиток.
Формування варіантів
Формування варіантів Формування варіантів Формування варіантів

На підставі аналізу та визначення проблемних зон формують варіанти подальших рішень. Замовник також може отримати додаткові послуги з логістичного аудиту та побудову оптимальної подальшої моделі логістики.

Надання рекомендацій
Надання рекомендацій Надання рекомендацій Надання рекомендацій

На основі аналізу та окреслення проблем зон наші експерти надають рекомендації щодо подальших оперативних дій.

Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті