Компанія «Склад Сервіс» спеціалізується на проектуванні та постачанні стелажних систем (складські, архівні, автоматизовані стелажі), підйомних столів ножничного типу і металевих меблів для виробництва, офісу і домашнього використання. Також ми реалізовуємо зі складу в Києві великогабаритну пластикову тару (лотки, ящики, піддони і контейнери).

Компанія «Склад Сервіс» заснована в 2005 році, і за цей час в Україні ми успішно інсталювали понад 8 000 проектів. Це були як типові проекти з використанням найбільш поширених видів складського обладнання, так і складні комплексні рішення, що вимагають серйозних розрахунків і передбачають використання декількох типів стелажних систем й іншого устаткування в межах одного приміщення.

Наші переваги

Про компанію. Фото (1)
Чесність і надійність
Про компанію. Фото (2)
Більше 100 продуктів у портфелі
Про компанію. Фото (3)
Більше 10 000 + 
успішних проектів
Про компанію. Фото (4)
Власні монтажні бригади
Про компанію. Фото (5)
Професійне проектування 
Наші досягнення в цифрах

Лідери галузі - надійні партнери. Більше 12 років успішної роботи на ринку. Нам довіряють і ми ніколи не підводимо клієнтів.

12000
Реалізованих проектів
100
Типів складського та архивного обладнання
14
 років
успішної праці на ринку
70
Клієнтів стають постійними
60
Кращіх спеціалістів

Складські та архівні стелажі


«Склад Сервіс» є самостійним імпортером та офіційним представником провідного європейського виробника стелажних систем "Stow" (Бельгія) - одного з найбільших системних інтеграторів в сфері складської логістики.

Замовникам, для яких найважливіше - це термін постачання, «Склад Сервіс»  пропонує альтернативу, а саме оптимальне за якістю і ціною рішення від вітчизняного виробника.

З середини 2011 року ми почали співпрацю з компанією «Kardex Remstar», яка є лідером світового ринку виробництва автоматизованих ліфтових і карусельних систем зберігання. Працюючи за принципом «товар до людини», а не «людина до товару», дані системи дозволяють на 90% зменшити складські площі і в 4 рази підвищити швидкість комплектації товару.

Про компанію. Фото (6)
Про компанію. Фото (7)

Підйомні столи

Ми - єдиний в Україні офіційний представник шведської компанії «Marco Group», провідного європейського виробника підйомних столів. Бездоганна якість, широкий вибір типів і моделей підйомних столів, значний досвід у цій сфері, можливість виробництва складних конфігурацій столів за індивідуальними вимогами, а також численні опції, що підвищують ефективність обладнання - це основні переваги продукції «Marco».

Металеві меблі

Асортимент металевих меблів становить собою різноманіття відомих світових виробників. Клієнтам, які під час придбання керуються ціною, ми можемо запропонувати металеві меблі українського виробництва. Наші металеві меблі відповідають європейським і українським стандартам якості, що підтверджено офіційними документами і високими оцінками наших клієнтів.

Про компанію. Фото (8)
Про компанію. Фото (9)

Пластикова тара

Будучи ексклюзивним імпортером заводу "iPlast", ми пропонуємо широкий асортимент якісної пластикової тари: пластикові лотки та ящики, пластикові піддони і контейнери, а також нестандартні вироби на замовлення. Склад, що знаходиться в Києві, забезпечує постачання в найкоротші терміни саме тих типорозмірів тари, які мають найбільший попит.

Пластикова тара "iPlast" не поступається європейській продукції за якістю, до того ж, значно дешевша. Якість продукції підтверджена сертифікатами та тривалими термінами експлуатації, як свідчать наші клієнти.  

Серед клієнтів «Склад Сервіс» – провідні вітчизняні й іноземні компанії: «Самсунг Електронікс», «Київстар», «Фокстрот», «Оболонь», «Крафт Фудз Україна», «Фоззі Груп», «Приват Банк», «Наша Ряба», «Верес», «Олком», «Рено», «Богдан», «Равак», «Фармак», «Дарниця», «Оптима Фарм» та інші.

Яскравим підтвердженням того, що наші клієнти задоволені нашою продукцією та послугами, є листи, які приходять на адресу "Склад Сервіс". Деякі з них ми розмістили на сайті. А з повним альбомом листів-подяк детальніше ознайомитися можна в нашому офісі.

Будемо раді тривалому і плідному співробітництву!