Тепер порахувати місткість складу дуже просто!

09.04.2014


Друзі, ми створили ексклюзивну онлайн програму, яка дозволяє розрахувати місткість складу, обладнаного палетними стелажами. Такої точності калькулятора, доступного, безкоштовного для широкого кола користувачів, не існує ніде в світі.

Разом з тим потрібно зазначити, що даний калькулятор не враховує дуже багатьох нюансів, які можуть на практиці суттєво вплинути на розташування стелажів. Серед таких неврахованих моментів: наявність і розташування колон, комунікацій, воріт, арочні проїзди для навантажувальної техніки та багато іншого. Тому калькулятор жодним чином не може замінити живих фахівців :) по стелажним системам, він покликаний лише приблизно зорієнтувати в можливостях приміщення.

Поки що це Бета-версія, яку ми обов'язково покращимо після ґрунтовного тестування нашими співробітниками, клієнтами і партнерами. Крім того, найближчим часом з'явиться аналогічний калькулятор і для поличкових стелажів. Дві системи, палетні і поличні стелажі - найпопулярніші стелажні конструкції на українському ринку, тому ми і почали з них, надалі можливо реалізуємо розрахунок і для інших видів стелажів.

Отже, просимо протестувати наш Калькулятор стелажів.

Будемо вдячні за конструктивну зворотний зв'язок. Зауваження та пропозиції можна надсилати на пошту rekhkolainen@ssk.ua

Поділитися