Друзі, поспішаємо повідомити, що у нас почала діяти програма Trade-In – обмін вживаної складської техніки на нову!

Є потреба оновити парк складської та вантажної техніки з мінімальними витратами? Є робочий варіант. Програма Trade-In від Sklad Service.

Trade-In – це програма, що передбачає надання Замовнику нової складської техніки на умовах доплати ним різниці між оціночною вартістю його вживаної складської техніки, за якою Sklad Service здійснює її викуп. Простіше кажучи, ми викупаємо вживану техніку, надаємо Замовнику нову, і доплачує він лише різницю між новою та старою технікою.

Які переваги ви отримуєте?

 1. Заощаджуєте час та нерви на пошуку покупців вашої вживаної техніки. Не потрібно розміщувати об’яви про продаж техніки, витрачати час на спілкування тощо.
 2. Отримуєте послугу технічного огляду сертифікованого інженера у вас “на місці”. Не потрібно везти техніку до нас, шукати сертифікованих спеціалістів, що можуть провести техогляд та скласти акт. Наші сервісні інженери проведуть це для вас з виїздом до місця роботи техніки.
 3. Обираєте потрібні одиниці нової техніки в одному місці. У нас широкий вибір складської і навантажувальної техніки, наявні одиниці на складі.
 4. Отримуєте техніку з повним передпродажним сервісним обслуговуванням та повним пакетом документації до неї.
 5. Обмін відбувається в зазначеному вами місці: виробництво, склад, ділянка, дистрибуційний центр, магазин тощо.

Які вимоги до техніки за програмою Trade-In:

 • Рік виробництва техніки – 2015 й далі
 • Пробіг техніки – до 10 000 мотогодин
 • Країна-виробник техніки – Європа, Китай, Японія
 • Наявність оригінального шильда від виробника
 • Документи, що підтверджують наявність техніки на балансі вашої компанії або документи ,які підтвержують офіційну купівлю даної одиниці .

Послідовність обміну техніки за програмою Trade-In:

 1. Надання заяви на обмін. В ній зазначити: назву компанії та контактні дані, перелік техніки до обміну, відповідність техніки вимогам (див вище), бажані одиниці нової техніки, термін проведення операції обміну.
 2. Виїзд нашого спеціаліста на місце для проведення оцінювання технічного стану техніки та відповідності вимогам програми Trade-In. Складання акту щодо стану техніки.
 3. Надання клієнту технічних характеристик обраних нових одиниць техніки, ознайомлення з документацією.
 4. Калькуляція різниці доплати, узгодження та підписання документів.
 5. Обмін техніки.

І наостанок, оптимізація ресурсів – грошей, часу, простору складу – це ваша максимізація вигод. А все що оптимізовано – накопичено, й запущено далі в оборот. Ми тут щоб забезпечити вам цю можливість.