Швидкомонтовані споруди: матеріали для даху
По-перше, матеріали є різні, отже вибір є. По-друге, від матеріалів залежить теплоємність та вартість. По-третє, всі вони мають сертифікати якості. Четверте й далі, склади з такими «м’якими» дахами чудово використовують зарубіжні компанії типу Intel, IKEA, Coca-Cola тощо, і не мають упереджень щодо технології ШМБ та матеріалів даху. Тож щоб зрозуміти, який дах для яких цілей потрібно обрати читайте нашу статтю.
Матеріали даху
Твердий, м’який, надувний, Black Out – це варіанти матеріалів даху для швидкомонтованих споруд. Детальніше про кожен нижче.
ПВХ мембрана одношарова – легкий та міцний матеріал, що забезпечує ефективний захист від дощу та вітру. Пропускає сонячне світло, забезпечує освітленість приміщення вдень, що дає змогу суттєво економити на електроенергії. Цей матеріал виготовляють з пластифікованого полівінілхлориду, який для міцності додатково покривається сіткою з поліестерових ниток. Це підвищує гнучкість матеріалу і мінімізує ризики усадки. Монтаж можна проводити в будь-яку пору року з використанням спеціального обладнання. Метод з’єднання під впливом високих температур забезпечує якісне з'єднання листів один з одним.
ПВХ подвійний + Black Out – це коли між двома шарами ПВХ проклеюється матеріал Black Out з нанесенням британської фольги, що відбиває. Завдяки такому покриттю складу забезпечено теплоізоляцію в зимові періоди та збереження прохолоди у спекотні дні. Black Out – це доволі щільний матеріал, що оброблено спеціальним хімічним розчином, який не вигоряє під сонячним промінням, не тріскається. До того всього матеріал не є легкозаймистим.
Надувний ПВХ – це двошаровий ПВХ, в який закачується повітря та за допомогою насоса підтримується постійний тиск. Даний варіант є найкращим з точки зору збереження тепла навіть у найсуворіших зимових умовах. Варто зазначити, що в Україні такий тип даху не використовують. Достатньо перших двох.
Кут даху обирають залежно від кліматичних умов ведення господарської діяльності. Зазвичай він становить 18 – 20 градусів, цього достатньо аби забезпечити сходження опадів та забезпечити максимальний супротив вітровим навантаженням. Ці слова можна не сприймати на віру, просто подивитись склади вітчизняних підприємств, які вже пережили й сніг, й вітри, й сонце. Наприклад наші проєкти для «Агромат», «Автонова-Д», «Машпром Центр», «Дунапак», «Їжа для роздумів», які можете дивитись на нашому каналі. Склади всі різні, але досі чудово виконують покладені на них функції.
То як щодо вашого запиту? Звертайтеся, у нас багато варіантів.
- Постачання та монтаж - від 2 місяців
- Відсутність колон усередині будівлі
- Можливість швидкої релокації
Опис конструкції Тентові ангари – це різновид швидкомонтованих будівель. Будівництво ангарів відбувається зі алюмінієвих профілів та сталевих балок, з'єднаних між собою та покриті одним або двома шарами ПВХ-тканини. Високі експлуатаційні характеристики досягають завдяки легкості конструк
- Оптимізація витрат на виробництво
- Максимум вільного простору всередині
- Необмежена довжина приміщення
Опис конструкції Швидкомонтовані будівлі для виробництв і цехів – відмінна альтернатива конструкціям зі сталевим каркасом або цегляним спорудам. Вони складаються зі сталевих/ алюмінієвих балок та ферм, покритих одним або двома шарами ПВХ-тканини (тент). Протягом 1 – 2 місяців можна роз
- Ширина складу до 40 метрів
- Висока енергоефективність
- Не вимагають введення в експлуатацію
- Можна використовувати у фарм сфері
Опис конструкції Склади з сендвіч-панелей – різновид тентових швидкомонтованих будівель, виконаних з модульних алюмінієвих та сталевих конструкцій. Застосування для стін сендвіч-панелей, а для даху подвійного ПВХ листа робить подібні приміщення енергоефективними й теплими. Сендвіч-пане