Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок

25.01.2017

Корисна  інформація для автомобілістів:

Якщо  у міжсезонний період автопокришки залишаються на дисках, їх можна зберігати в положенні лежачи або в підвішеному  стані. Для економії простору допускається складання коліс один на  друга. Зберігати шини на дисках у вертикальному положенні не  рекомендується.

Як же правильно зберігати шини без дисків, адже велика частина автомобілістів саме «перевзувати» колеса, а не купують ще один комплект колісних дисків.

«Склад-Сервіс» встановлює стелажі для різних видів діяльності та стелажі для шин не стали винятком. Тому на це питання ми постараємося відповісти наочним прикладом з нашого проекту.

Компанія, з якою ми працювали в цей раз, надає послуги по межсезонному зберігання автопокришок без дисків і робить це за всіма стандартами і правилами.

Для організації «шинного готелю» замовник виділив тепле і сухе приміщення, що відповідає стандарту зберігання шин.

Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок. Фото (1)

Загальна площа  приміщення – 104 м. кв 

В такому приміщенні, враховуючи всі технічні норми (відстань між стелажами, висота стелі тощо) розмістилося сім рядів стелажів по п'ять ярусів у кожному. Ряди збиралися з секцій шириною - 1700 мм.

Така ширина секції дозволяє розмістити вісім автопокришок у одному ряду від стійки до стійки. Загальна кількість шин, який може вмістити представлена система – 1440 шт.

Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок. Фото (2)

Як видно на фото, шини викладаються на круглі труби (траверси) і в жодному разі не на профіль квадратного перерізу, щоб виключити деформацію бортів і бічних стінок автопокришок. Це стандартна товщина труби для зберігання легкових автомобільних шин.

Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок. Фото (3)

Траверси за допомогою зачепів-крючков насаджуються на стійки і для більшої надійності фіксуються.

Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок. Фото (4)

Діагональні елементи з'єднують вертикальні рами утворюючи секції. Горизонтальні – з'єднують ряди між собою.

Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок. Фото (5)

Відстань між рядами дозволяє співробітникам сервісного центру легко розміщувати автопокришки на стелажах і також легко витягувати їх при необхідності. А також для зручності обслуговування, оскільки кожні три місяці шини рекомендується повертати, міняючи зону опори.

Автомобілістам не варто переживати, віддаючи на збереження «дорогоцінні» автопокришки.  У такому місці - догляд як у санаторії).

Але і це ще не межа. «Склад-Сервіс» встановив багатоповерхову стеллажную систему для зберігання шин, коліс і покришок будь-якого типу.

Але про це вже в наступному огляді.

Поділитися