Палетні стелажі: фото і відеоогляд

10.01.2014

«Нам потрібні стандартні палетні стелажі». Дуже часто так говорять замовники, коли звертаються до постачальника стелажного обладнання з бажанням купити стелажі. І незважаючи на те, що різноманіття стелажів за розмірами і навантажень нескінченно, все ж з натяжкою, але можна палетні стелажі на фото нижче назвати якщо не стандартними, то дуже популярними. У цьому випадку стелажі встановлені для одного з найбільших дистриб'юторів алкогольних напоїв.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (1)

Стелажі виробництва «Stow». Висота рами - 10 500 мм. Кількість ярусів зберігання - 6 (з урахуванням статі). Максимальна маса піддона - 1000 кг.

В одному складі присутсивуют стелажі для європіддонів (1200х800 мм) і фінських (1200х1000 мм).Оскільки довжина траверси для                                           європіддона 2700 мм, а для фінської 3300 мм, кількість секцій в цих рядах разное, 28 и 23 соответсвенно, але загальна довжина стелажів приблизно однакова.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (2)

Ширина робочого коридору - 3 150 мм, чого з запасом вистачає для комфортної роботи річ-траків і деяких типів навантажувачів.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (3)

Захист торця рам подвійного ряду дуже надійна, оскільки має проміжну стійку з двотавра.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (4)

Вартість зберігається на стелажах продукції дуже висока, тому безпеці тут приділяється особлива увага. Кожна стійка стелажів захищена відбійником.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (5)

Деякі подвійні ряди з-за великих відхилень колон від своєї осі довелося кріпити між собою довгими межрядными сполуками.

Відеоогляд: палетні стелажі.

Палетні стелажі: фото і відеоогляд. Фото (6)
Поділитися