Послуги

Компанія «Склад Сервіс» надає широкий комплекс складських та митно-брокерських послуг. Наші спеціалісти супроводжують клієнтів протягом всього процесу, допомагаючи вирішувати організаційні та технічні питання.Сфера складського обладнання являється достатньо складною в технічному аспекті (проектування, монтажно-збірні роботи і т.п.), тому ми не залишаємо наших клієнтів один на один з обладнанням, придбаним у нас або в інших організаціях, а пропонуємо (за бажанням) скористуватися нашими послугами


Кваліфікований митний брокер - важлива ланка в ланцюзі операцій при оформленні та декларуванні вантажу на митниці. Покращити показники ефективності вашого бізнесу, а також полегшити процес імпорту/експорту, дозволять послуги митного брокера від компанії «Склад Сервіс».

Послуги від "Склад-Сервіс" враховують:

  • Проектування стелажних систем – обговорення із замовником, виконання замірів, складання технічного завдання, розроблення креслень і всієї необхідної документації.
  • Монтаж (демонтаж) стелажів – доставка та відвантаження стелажів, збірка рам, встановлення рам та інших елементів конструкції, вирівнювання, кріплення стелажів, установка захисту, діагностика конструкції.
  • Комплексний переїзд складу – демонтаж стелажів, пакування, транспортування, установка стелажів на новому місці.
  • Сервісний огляд складського обладнання – технічний огляд з метою контролю справності та безпеки стелажів, ремонт або заміна пошкоджених елементів.
  • Ремонт підйомних столів – досвідчені інженери проводять сервісне обслуговування підйомних платформ. Забезпечуємо ремонт як механічних, так і електричних вузлів гідравлічних підйомників.
  • Продаж б/в стелажів – широкий асортимент б/у стелажів в хорошому стані і за низькою ціною.

Комплексні Договори, за якими переважно працює наша компанія, що передбачають умови постачання «на ключ», що включають всі або деякі з перерахованих вище послуг. До того ж поділяють на основні та додаткові види послуг, супутнє постачання.

Основні послуги – це проектування, доставленняі монтажно-складальні роботи. Додаткові послуги – це вантажно-розвантажувальні роботи, демонтаж конструкції встановленої раніше, післягарантійне сервісне обслуговування, комплексний переїзд складу та ін. види робіт.

Від якості виконання робіт, які передують встановленню, основних монтажно-складальних робіт і робіт по закінченню монтажу (в гарантійний період і після нього) залежить не тільки зовнішній вигляд, надійність і довговічність конструкції, але і збереження вантажів, а також – забезпечення безпеки людей, які обслуговують складський комплекс або торговий центр.

Договори на окремі види послуг виконуються компанією «Склад-Сервіс» не тільки для постійних Замовників, але і для нових клієнтів.

Одночасно ми здійснюємо роботи, як з обладнанням, поставленим нами раніше, так і з металевими конструкціями, привезеними іншими постачальниками.

Надання послуг для інших постачальників складського обладнання є оптимальним варіантом, якщо у компанії відсутня власна монтажна бригада або з якихось причин необхідно скористатися допомогою наших досвідчених фахівців.

Фахівці «Склад-Сервіс» є професіоналами високого класу і володіють великим досвідом роботи у цій сфері діяльності. З моменту заснування компанії наші фахівці успішно інсталювали більше 8 000 об'єктів різного рівня складності.

При нестандартних завданнях, коли виконання роботи потребує застосування яких-небудь спеціальних рішень, наша компанія орендує або купує необхідне обладнання. Це можуть бути додаткові освітлювальні прилади, будівельні ліси, висотна підйомна техніка, автономні генератори струму, інший спеціалізований інструмент.Безпеці праці монтажників та інших людей, які відвідують об'єкт під час установки або працюють в безпосередній близькості, приділяється особлива увага.

Формула нашої роботи (вона ж наша формула успіху) при виконанні послуг у сфері складського обладнання полягає у прагненні реалізувати всі завдання, поставлені перед нами Замовником якісно, без додаткових витрат, в мінімально короткі терміни і точній відповідності технічному завданню. До того ж ми спираємося на багаторічний досвід наших фахівців, професійний інструмент та здоровий глузд.

Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує