Струмопровідна тара

При зберіганні і перевезенні електронних компонентів (наприклад, радіоелектронних деталей або частин цифрового обладнання) вкрай важливо забезпечити захист від статичної електрики — її вплив може призвести до псування цінного товару. Для цього застосовуються спеціальні струмопровідні контейнери. Вони виготовлені з полімеру, що володіє здатністю розсіювання струму. Це буде корисно для виробничих і торгових компаній, що працюють у високотехнологічних галузях.
Струмопровідна тара Струмопровідна тара Струмопровідна тара
Варіанти рішення задачі
Продукция
Антистатичні лотки Антистатичні лотки Антистатичні лотки
 • Електричний опір ≤1·10^6 Ом
 • Можливість використання в стелажних системах
 • Великий вибір типових розмірів
 • Забезпечують легкий доступ до вмісту
підходить для
Електронні компоненти
Метизи
Кріплення
Автозапчастини

Призначені для зберігання і транспортування електронних компонентів. Лотки виготовлені з якісного струмопровідного компаунда відповідно до стандартів захисту від електростатичних розрядів. В асортименті є антистатичні ящики різних розмірів. Спектр застосування досить широкий: на складах, майстернях

Докладніше
Антистатичні ящики KLT Антистатичні ящики KLT Антистатичні ящики KLT
 • Суцільне або рифлене дно
 • Зручні ручки для перенесення
 • Відповідність стандарту VDA 4500
 • Високі діелектричні показники
підходить для
Електронні компоненти
Метизи
Кріплення
Автозапчастини

Призначені для інтенсивної роботи в сфері зберігання і транспортування деталей в автомобілебудуванні, на складальних і машинобудівних виробництвах. Часто використовуються в роботі з електронікою завдяки стійкості до електростатичних впливів. Для виробництва використовується первинний поліпропілен (Р

Докладніше
Антистатичні пластикові ящики EC Антистатичні пластикові ящики EC Антистатичні пластикові ящики EC
 • Сировина: поліпропілен PP / поліетилен HDPE
 • Температура експлуатації: від - 40 до + 60 °С
 • Можуть комплектуватися кришкою
 • Високі діелектричні показники
підходить для
Електронні компоненти
Метизи
Кріплення
Автозапчастини

Призначені для зберігання і транспортування електронних компонентів. Контейнери виготовлені з якісного компаунда відповідно до стандартів захисту від електростатичних розрядів. В асортименті є перфоровані і суцільні моделі. Спектр застосування досить широкий: такі ящики можуть застосовуватися на скл

Докладніше
Антистатичні перфоровані пластикові ящики Антистатичні перфоровані пластикові ящики Антистатичні перфоровані пластикові ящики
 • Електричний опір Ом ≤1-10^6
 • Можливість використання в стелажних системах
 • Легке миття та дезінфекція
 • Високі діелектричні показники
підходить для
Електронні компоненти
Метизи
Кріплення
Автозапчастини

Контейнери виготовлені з якісного струмопровідного компаунда відповідно до стандартів захисту від електростатичних розрядів, ідеально підходять для зберігання або транспортування електроніки.

Докладніше
Антистатичні пластикові палети Антистатичні пластикові палети Антистатичні пластикові палети
 • Електричний опір ≤1-10^6 Ом
 • Можливість використання в стелажних системах
 • Легке миття та дезінфекція
 • Стійкість до низьких температур
підходить для
Електроніка
Технічні компоненти
Дорогі товари

Для деяких вантажів необхідні особливі характеристики тари: гігієнічність, здатність проводити струм або спеціальний розмір. Існують спеціалізовані види, розраховані саме для таких завдань — антистатичні пластикові палети.  Виготовлені з якісного струмопровідного компаунда відповідно до

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті