Комплектація замовлень

Безпомилкове збирання замовлень — запорука відсутності проблем із клієнтами. Але при ручній обробці накладних час від часу виникають помилки. Причина — людський фактор: навіть найкраще навчений і мотивований співробітник не може зберігати повну концентрацію 100% часу. Уникнути проблем можна за допомогою автоматичних систем обліку товарів при комплектації замовлень.
Комплектація замовлень Комплектація замовлень Комплектація замовлень
Варіанти рішення задачі
Продукция
Системи Pick-to-Light, Pick-to-Voice Системи Pick-to-Light, Pick-to-Voice Системи Pick-to-Light, Pick-to-Voice
В тренді
 • Продуктивність комплектації: до 350 рядків за годину
 • Діапазон робочих температур: від -30 °С до +50 °С
 • Інтеграція з WMS
 • Простота у використанні
підходить для
Набір замовлень з комірок і коробок
Сортування й інвентаризація

Система сортування товарних позицій Рick-to-light призначена для обробки і підготовки замовлень у напівавтоматичному режимі. Термінали оснащені дисплеєм і кнопкою підтвердження, що зводить до мінімуму ймовірність помилки. На екрані пристрою відображається кількість одиниць для відбору, а миготлива к

Докладніше
Гравітаційні поличні стелажі Гравітаційні поличні стелажі Гравітаційні поличні стелажі
Топ продажів
 • Максимальна вага ящика: до 50 кг
 • Підходить для пластикової тари і гофрокартону
 • Адаптується до тари будь-якого розміру
 • Cкорочує значну кількість помилок
підходить для
Пластикові ящики
Пластикові лотки
Гофрокороби

Гравітаційні поличні стелажі призначені для організації ефективного процесу набору замовлень і обробки вхідних вантажів. Полиці гравітаційного стелажа виконані на основі роликових профілів, закріплених під невеликим кутом. Завдяки роботі за принципом FIFO («перший зайшов, перший пішов»)

Докладніше
Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift
Новинка
 • Місткість: до 80 тонн
 • Висота: від 3,3 до 16,1 м
 • Максимально ефективне використання площі складу
 • Автоматизована система управління
підходить для
Ящики
Коробки
Лотки
Гофрокороби
Штучні вироби

Автоматичні системи зберігання Modula Lift доставляють полки з товаром до вікна доступу за принципом «товар до людини». Цей тип обладнання призначений для оптимізації зберігання запасних частин, споживчих товарів, інструментів, косметики, ліків, електричних та електронних компонентів.

Докладніше
Конвеєрні системи для коробок і ящиків Конвеєрні системи для коробок і ящиків Конвеєрні системи для коробок і ящиків
На складі
 • Можуть використовуватися в холодильних і морозильних складах
 • Сумісні з більшістю типів тари
 • Максимальна вага ящика – 50 кг
 • Висока швидкість обробки
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Спектр застосування подібних конвеєрів дуже широкий: логістичні та поштові служби, e-commerce, автозапчастини, фармацевтика і багато інших сфер. Фактично, використання таких конвеєрів буде доцільним у будь-якій галузі, що передбачає обробку коробок або ящиків – особливо при 1000 і більше відва

Докладніше
Сортувальні конвеєри Сортувальні конвеєри Сортувальні конвеєри
 • Швидкість сортування: до 15 000 од./год
 • Точна система ідентифікації товару
 • Наявність додаткових опцій
 • Швидкість руху: до 3 м/с
підходить для
Штучні вироби
Мішки
Ящики
Лотки
Коробки

Сортувальні конвеєри значно підвищують ефективність роботи складів, що консолідують або розподіляють великі потоки дрібноштучного вантажу. В таких умовах часто використовується робота десятків людей, що робить неминучими помилки. Автоматизована система впорається з роботою набагато швидше і точніше,

Докладніше
Промислові роботи Промислові роботи Промислові роботи
 • Висока швидкість і точність роботи
 • Можливі різні види захватів
 • Швидкість – до 10 циклів/хв.
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Коробки

Промислові роботи призначені для автоматичного виконання різних операцій з товарами і сировиною (завантаження/викладка, комплектація, обгортання, маркування, упаковка), а також служать як елемент виробничої лінії для зварювання, фарбування, складання та ін. Висока швидкість і точність роботів забезп

Докладніше
Безпілотна складська техніка (системи AGV) Безпілотна складська техніка (системи AGV) Безпілотна складська техніка (системи AGV)
В тренді
 • Підходить для роботи з небезпечними матеріалами і при впливі екстремальних температур
 • Підвищують ефективність вантажно-розвантажувальних робіт
 • Відповідає стандарту безпеки EN ISO 3691-4 2000
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Штучні вироби

Автоматично керована техніка (Automated Guided Vehicle) призначена для широкого кола повторюваних операцій — транспортування, навантаження і розвантаження причепів, складування піддонів у вузьких проходах, сортування товару, інвентаризації, чищення і дезінфекції приміщень. Вбудовані системи бе

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті