Оптимізуємо зберігання дрібних товарів
Задача
Склад це не тільки те місце де зберігаються всілякі товари, це ще і місце, де працюють люди. Тому важливо зробити робочі місця максимально комфортними і зручними для роботи персоналу. Це призводить до підвищення працездатності і продуктивності праці.
Опис проекту
«Склад-Сервіс» вже не перший рік постачає стелажне обладнання постачальнику елітної європейської косметики. Такий товар має на увазі широкий асортимент дрібних флаконів, тюбиків, всіляких невеликих ємностей і коробочок. Для зберігання всього цього розмаїття не обійтися без ящиків, контейнерів і поличкових стелажів. Але є ще одне більш цікаве рішення для подібних завдань, яке ми і запропонували клієнту – це спеціалізовані стелажі-стійки для пластикової тари, укомплектовані пластиковими лотками LogicStore.

Давайте подивимося, чому ж так зручно використовувати стелажі для лотків при роботі з дрібними товарами?

Стелажі для пластикової тари займають мінімум місця. Клієнту ми встановили двосторонні стійки висотою 1800 мм, укомплектовані лотками одного типорозміру з внутрішнім об'ємом 4 л (можливо використовувати на таких стелажах складські лотки 3-х різних типорозмірів).

До стійок стелажів болтами кріпляться горизонтальні балки-траверси, які служать опорою пластикових лотків. При використанні ящиків іншого розміру, є можливість регулювати відстань між траверсами. Стелажі виготовлені зі сталі і покриті сірою порошковою емаллю.

Пластикові ящики дуже просто знімаються зі стійки і також легко встановлюються на траверси в спеціальні пази. Як нам зізналися співробітники складу: дуже зручна функція при обробці товарів і при проведенні інвентаризації, у будь-який момент часу можна зняти потрібний лоток або поміняти ящики місцями. При цьому завдяки надійній конструкції стійок і міцного пластику, з якого виробляютьсяскладські лотки LogicStore такий стелаж витримує навантаження до 200 кг.

Стійки встановлені на опори, за допомогою регульованих ніжок завжди є можливість вирівняти стелаж на нерівній підлозі.

Для зручності обробки лотки мають тримачі для ярликів з маркуванням або штрих кодом, за яким ідентифікуються товари. Важко собі уявити більш підходяще обладнання для зберігання та обробки дрібних вантажів, ніж зтеллажи для пластикової тари в комплекті з лотками Logic Store.

Як говорилося вище, наша компанія встановлювала на цьому об'єкті та інше складське обладнання. На фото зліва – універсальні поличкові стелажі, в середині – стелажі для високих навантажень «Мега», праворуч – стійки для пластикової тари.

Продукція
В проекті ми використовували
Поличні стелажі «Смарт» Поличні стелажі «Смарт» Поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Поличний стелаж складається всього з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома загинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які дуже легко монтуються за рахунок самозаклинювальних зачепів. Кон

Докладніше
Поличні стелажі «Мега» Поличні стелажі «Мега» Поличні стелажі «Мега»
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 700/3000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/400-1000 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Громіздкі вантажі

Опис конструкції Основні елементи стелажів «Мега» – рами і траверси. Рама складається зі стійок шириною профілю 50 мм, з'єднаних між собою системою розпірних зв'язок гвинтовим з'єднанням. Перфорація по всій висоті стійки з кроком 50 мм забезпечує оптимальну конфігурацію стелажа пі

Докладніше
Стійки для метизів Стійки для метизів Стійки для метизів
Топ продажів
  • Зручна комплектація
  • 4 типорозміри лотків
  • Не пошкоджуються при температурах від -10 до + 45 °C
  • Довговічний матеріал
підходить для
Промислові підприємства
Логістичні комплекси
Офіси
Торгівельні вітрини

Опис конструкції Стелажі виконані в односторонньому і двосторонньому варіантах. Завдяки ідеальній інтеграції пластикових лотків і опорної планки стелажа установка і зняття ящиків відбувається швидко і безпомилково. Стелажі виготовлені в сірому кольорі і покриті спеціальною порошковою емаллю, що заб

Докладніше
Відгуки Відгуки та подяки
Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті