Примусьте гравітацію працювати на вас!

24.11.2020 - 24.11.2020

Склад - це найважливіший елемент будь-якої логістичної системи. Керівники часто задаються питанням "як правильно налаштувати роботу складу та оптимізувати всі трудові ресурси?" Відповідаючи на це питання, ми готові запропонувати великий набір рішень. У цій статті, ми пропонуємо розглянути таке рішення, як гравітаційні стелажі.

Примусьте гравітацію працювати на вас!. Фото (1)

Як це працює?

Гравітаційні стелажі встановлюються під невеликим кутом (4 °), вантаж пересувається по роликовим напрямовувачам під впливом сили тяжіння. Застосовуються в харчовій, хімічній та косметичній промисловості. А також на складах, де знаходиться продукція з коротким терміном зберігання.Варто відзначити, що гравітаційний стелаж зважаючи на наявність складних механізмів, дуже вимогливий до навколишнього середовища. Їх небажано використовувати в сирих приміщеннях, на вулиці, а також на складах з надмірним утворенням пилу і бруду.

Гравітаційний стелаж push back працює за принципом "LIFO", завантаження і вивантаження піддонів відбуватиметься з одного боку. Гравітаційні стелажі забезпечують максимальну загрузку складу і легке дотримання термінів придатності продукції, при високій щільності зберігання.

Примусьте гравітацію працювати на вас!. Фото (2)
Примусьте гравітацію працювати на вас!. Фото (3)

5 основних переваг гравітаційних стелажів:

  •  Зменшують час на переміщення вантажів;
  •  Ефективне використання робочого простору (економлять до 80% місця на складі);
  •  Збільшують місткість товарів на складі;
  •  Збільшують швидкість роботи з товаром;
  •  Максимально ефективне зберігання товарів і автоматичне переміщення до точки вивантаження.


Гравітаційні стелажі для палет призначені для більш компактного складування палетованого товару.

Ви завжди можете придбати гравітаційні стелажі у компанії Sklad Service. Наші менеджери з радістю розкажуть про всі нюанси і підберуть індивідуальне рішення для вашого складу.

Гравітаційні стелажі

Гравітаційні стелажі забезпечують ефективне і дуже щільне зберігання палетованих вантажів. До того ж, переміщення палет усередині конструкції стелажа відбувається автоматично за рахунок роликових напрямних. Сфера застосування гравітаційних стелажів — логістичні комплекси, холодильні та морозильні камери, склади виробничих компаній і т. п.

Ціна від 4 200 грн. за п/м
Купить
Поділитися