Збір батарейок для утилізації

новини
Збір батарейок для утилізації Збір батарейок для утилізації Збір батарейок для утилізації

d3310397610d5bd4cb9305c942be0aa8.jpg (5 KB)Друзі! Всі ми повинні дбати про екологію нашої країни і планети в цілому.

Не всі знають про шкоду, яку наносять елементи живлення нашої багатостраждальної екології. Тому нагадуємо: батарейки і акумулятори в своєму складі містять велику кількість токсичних речовин і важких металів (свинець, ртуть, кадмій, нікель, луги та ін). Потрапляючи в навколишнє середовище, корпус батарейок руйнується, і вся ця гидота проникає в природу. Хтось підрахував: одна пальчикова батарейка забруднює 20 кв. м. грунту.

5fe50ad510d46d314211684a753d62ea.jpg (24 KB)

Тому ми організували прийом побутових батарейок і акумуляторів у нас в офісі. Таким чином, ми не тільки збираємо використані в офісі батарейки, але співробітники «Склад-Сервіс», наші клієнти та друзі можуть приносить їх на утилізацію. Для збору ми використовуємо наші складські лотки Logic Store.

Так що, якщо у вас є використані елементи живлення, не викидайте їх у сміття, а знайдіть найближчий пункт збору або приносьте їх нам.

Рішення від Склад Сервіс
Лотки Logic Store Лотки Logic Store Лотки Logic Store
Топ продажів
На складі
  • Зручний доступ для рук, можливість штабелювання
  • Тримачі для ярличків на передній кромці
  • Модельний ряд нараховує 9 розмірів
  • Опційно: розмежовувачі довжини і ширини
підходить для
Дрібноштучні товари
Метизи
Кріплення
Автозапчастини
Електронні компоненти
Фурнітура

Опис конструкції Лотки серії Logic Store виробництва заводу «iPlast» (Татарстан) — універсальне рішення для зберігання дрібної продукції на виробництвах і складах із великим товарообігом. З їх допомогою легко оптимізувати процес підбору деталей і знизити кількість помилок при сорт

Докладніше