Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу

09.10.2014

В житлово-комунальних господарствах найважливішу роль відіграє управління побутовими відходами. Підприємство«Обухівміськвторресурси», що займається переробкою вторинної сировини та вивезенням сміття в Києві та області, закупила у нас контейнери для ТПВ об'ємом 1100 л.

Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу. Фото (1)

Особливістю цього замовлення було нанесення інформації про компанії на сміттєві баки. Нагадуємо, що опціонально при замовленні від 110 шт, є можливість нанесення зображень на поверхню контейнерів.

Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу. Фото (2)

На кожному контейнері написана необхідна інформація: логотип, назва компанії, телефон та веб-сайт. Побачивши такий контейнер на вулиці, потенційний клієнт може безпосередньо звернутися в компанію, що займається вивезенням побутових відходів та замовити послугу. Це не звичайна напис, а нанесена методом тиснення (гарячої штампування) через спеціальну термоплівку, таке зображення не зітреться з часом.

Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу. Фото (3)

Сміттєві контейнери найвищої якості, сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2008 та адаптовані для експлуатації в будь-яких погодних умовах (від 60°С до -40°С). Контейнери для сміття нашого виробника представлені 4 розмірами від 120 л до 1100 л. Кольори можуть бути стандартними (зелений, синій, сірий, жовтий) або по спец замовленню виготовлятися в індивідуальному кольорі.

Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу. Фото (4)

Головне - замовник залишився повністю задоволений нашою продукцією і планує надалі з нами співпрацювати!  Якщо вас зацікавили сміттєві контейнери або потрібна пластикова тара для складу, звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів по телефону (044) 501-75-79.

Поділитися