Маневровість – підступний показник. Багато хто з нас вибирає компактні навантажувачі виходячи з показників їх маневровості. Втім не всі знають, що звертати увагу треба не тільки на радіус повороту, а й на показник проїзду з поворотом для операції складування, так званий АСТ.

Радіус повороту цього навантажувача, або «гаражний поворот», становить 2 145 мм, ширина робочого коридору (той самий АСТ) з палетою 1000 x 1200 – 3780 мм, зі стандартною європаллетою 800 x 1200 – 3 980 мм, що зовсім для чотирьох опорних навантажувачів.
Крім цього, завдяки габаритній (будівельній висоті) навантажувача, яка становить 2 230 мм, він ідеально виконує роботи в обмеженому просторі. Отже, техніка може працювати у контейнері, фурі чи вагоні.

Вантажопідйомність цього вилкового електронавантажувача становить 2 000 кг, висота підйому від 4,5 м. Він оснащений трисекційною щоглою з вільним ходом каретки та пристроєм бічного зміщення вил, що робить техніку незамінною в логістичній сфері. Надійну роботу навантажувача в закритих приміщеннях забезпечує наявність старого доброго свинцево-кислотного акумулятора високої питомої потужності 450 Аг/48 V. Важливий момент – ергономічність. Щогла з широким оглядом забезпечує оператору хорошу видимість і збільшує як ефективність, так і безпеку роботи.

Результат: забезпечення маневровості в обмеженому просторі та підвищення швидкості вантажно-розвантажувальних робіт.