Упаковка товару і контроль

На складі з високими оборотами важлива швидкість відправки палет, а вона залежить зокрема від швидкості їх збору та упаковки. Для формування окремих партій зазвичай використовується стретч-плівка. Щоб підвищити швидкість упаковки, можна використовувати спеціальні автоматичні або напівавтоматичні пристрої — палетообмотувачі. Крім того, є і більш бюджетна альтернатива — поворотні столи.
Упаковка товару і контроль Упаковка товару і контроль Упаковка товару і контроль
Варіанти рішення задачі
Продукция
Промислові роботи Промислові роботи Промислові роботи
  • Висока швидкість і точність роботи
  • Можливі різні види захватів
  • Швидкість – до 10 циклів/хв.
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Коробки

Промислові роботи призначені для автоматичного виконання різних операцій з товарами і сировиною (завантаження/викладка, комплектація, обгортання, маркування, упаковка), а також служать як елемент виробничої лінії для зварювання, фарбування, складання та ін. Висока швидкість і точність роботів забезп

Докладніше
Роботизований палетообмотувач Роботизований палетообмотувач Роботизований палетообмотувач
Новинка
  • Висока мобільність
  • Автономність роботи до 150 піддонів
  • Оснащений дисплеєм
  • Гнучкий в користуванні
підходить для
Різних галузь промисловості
Склади
Логістичні центри
Підприємства

Придбання роботизованого палетообмотувача є інноваційним та ефективним рішенням щодо атоматизації процесу пакування та захисту вантажів на палетах. Наявність такого обладнання дозволяє підвищити продуктивність логістичного процесу, зменшити витрати на оплату праці та ризик пошкодження товарів під ча

Докладніше
Напівавтоматичний палетообмотувач Напівавтоматичний палетообмотувач Напівавтоматичний палетообмотувач
Новинка
  • Бюджетна модель
  • Сенсорна панель керування
  • Широкий модельний ряд
підходить для
Різних галузей промисловості
Підприємства
Логістичні центри
Склади

Напівавтоматичний палетообмотувач призначений для швидкого та надійного пакування товарів розміщених на палетах у стрейч-плівку. Конструкція моделі дозволяє підвозити та розміщувати піддони на поворотній платформі за допомогою вилочних навантажувачів. Широкого вжитку дане обладнання зазнало як на с

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті