Температурне зберігання палетованих вантажів

Деякі продукти харчування потребують особливого температурного режиму зберігання. Коли мова йде про морозильні камери (від -18 °С до -40 °С), експлуатаційні витрати на утримання таких складів набагато вищі, ніж неопалюваних або сухих. У цих випадках важливо використовувати стелажну систему, що забезпечує максимальну щільність зберігання, щоб не тільки оптимізувати щоденні витрати на охолодження, а й знизити капітальні вкладення при будівництві складу.
Температурне зберігання палетованих вантажів Температурне зберігання палетованих вантажів Температурне зберігання палетованих вантажів
Варіанти рішення задачі
Продукция
В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in)
Топ продажів
 • Використання корисного об'єму складу: 70-80%
 • Оптимальне рішення для морозильних камер
 • Максимальна вага піддона: 2000 кг
 • Глибина каналу: до 18 м
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети

В'їзні стелажі підходять для невеликого асортименту і повністю розкривають свій потенціал при партійному відвантаженні товару, коли відвантажується вся або більша частина товару з каналу. Найчастіше застосовуються за принципом LIFO, хоча дотримання принципу FIFO також можливе. Стелажі Drive-in забе

Докладніше
Гравітаційні стелажі Гравітаційні стелажі Гравітаційні стелажі
В тренді
 • Використання корисного об'єму складу: 75-85%
 • Температура експлуатації: від -20 до +35 ℃
 • Робота за принципом FIFO та LIFO (при малій глибині каналу)
 • Значне прискорення роботи складу, що особливо вигідно в температурних складах
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

Завдяки високій швидкості обробки та щільності зберігання гравітаційні стелажі затребувані в логістиці FMCG, сухих і температурних складах. Їх застосування не тільки підвищує пропускну здатність складу, але й знижує експлуатаційні витрати. Завдяки тому, що ці стелажі працюють за принципом FIFO (fir

Докладніше
Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі
В тренді
 • Використання корисного об'єму складу: 80-90%
 • Можливість зберігання широкого асортименту товарів
 • Відносно швидкий доступ до будь-якого піддона
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Мобільні палетні стелажі раціонально використовувати на складах із низьким коефіцієнтом оборотності товару, коли необхідний доступ до будь-якого піддона. В даному випадку звичайні фронтальні стелажі встановлюють на рухливі платформи, що переміщуються по вбудованих у підлогу напрямних. За рахунок зм

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
В'їзні стелажі - збільшуємо корисну площу складу до 80% В'їзні стелажі - збільшуємо корисну площу складу до 80% В'їзні стелажі - збільшуємо корисну площу складу до 80%
15.06.2018
Конструкція встановлених стелажів практично повністю зайняла площу складу, що дозволило досягти максимального ступеня компактності для зберігання продукції. Як результат, 70-80% складського приміщення - корисна площа для зберігання вантажу. Такий результат може досягатися завдяки тому, що в'їзні стелажі не мають традиційних проходів між собою, і в цьому їх головна особливість. Щоб помістити або вивантажити палету, навантажувач заїжджає в канал між стійками, а не між рядами, як це відбувається при установці фронтальних стелажів. Як видно на відео, палети рівно встановлені в канали на направляючому профілі спеціальної форми - ложіменті, завдяки чому забезпечується швидке і безпечне захоплення піддону вилами навантажувача. Під час роботи техніки всередині каналу, захист стійок від пошкоджень забезпечують напрямні рейки-відбійники. Для жорсткості і надійності всієї конструкції, всередині системи використовуються вертикальні і горизонтальні стяжки (розкоси). Дивіться нашу відеопрезентацію в'їзних паллетних стелажів, і якщо у вас ще залишилися сумніви щодо представленої стелажної системи і ви не можете визначиться, чи підходить вона для реалізації саме ваших завдань - телефонуйте, і наші проект-менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг на стадії виконання проекту!
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті