В'їзні стелажі - збільшуємо корисну площу складу до 80%
Задача
Замовнику потрібно було встановити в невеликому складському приміщенні стелаж для зберігання однотипної продукції з тривалим терміном експлуатації, а це значить, що палети не затребувані щодня і швидкий доступ до них не настільки важливий.
Опис проєкту
Глибинні стелажі - це найоптимальніше рішення для реалізації поставленого завдання. Перший проект, який був поданий на розгляд - установка в'їзних паллетних стелажів і, без всяких сумнівів, він був затверджений.
Конструкція встановлених стелажів практично повністю зайняла площу складу, що дозволило досягти максимального ступеня компактності для зберігання продукції. Як результат, 70-80% складського приміщення - корисна площа для зберігання вантажу. Такий результат може досягатися завдяки тому, що в'їзні стелажі не мають традиційних проходів між собою, і в цьому їх головна особливість. Щоб помістити або вивантажити палету, навантажувач заїжджає в канал між стійками, а не між рядами, як це відбувається при установці фронтальних стелажів. Як видно на відео, палети рівно встановлені в канали на направляючому профілі спеціальної форми - ложіменті, завдяки чому забезпечується швидке і безпечне захоплення піддону вилами навантажувача. Під час роботи техніки всередині каналу, захист стійок від пошкоджень забезпечують напрямні рейки-відбійники. Для жорсткості і надійності всієї конструкції, всередині системи використовуються вертикальні і горизонтальні стяжки (розкоси).
Дивіться нашу відеопрезентацію в'їзних паллетних стелажів, і якщо у вас ще залишилися сумніви щодо представленої стелажної системи і ви не можете визначиться, чи підходить вона для реалізації саме ваших завдань - телефонуйте, і наші проект-менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг на стадії виконання проекту!