Склад для рибальських товарів. Поличні стелажі + пластикова тара

Задача

Рибальські товари передбачають дуже широкий асортимент всіляких дрібних снастей: крючков, лісок, приманок, наживок, котушок і різних аксесуарів. Для організації зберігання широкої номенклатури дрібноштучних товарів, як не можна краще підходять пластикові складські лотки Logic Store, ними й були обладнані поличкові стелажі.

Опис проекту

Поличкові стелажі «Мега» з полицями і перегородками з ДСП були виготовлені під розмір даних лотків. Тут застосовуються накладні полиці, а металеві перемички під полицями служать не тільки підсилюють ребрами жорсткості, але і фіксують полиці на стелажах. Кожен ярус розрахований на максимальне навантаження до 320 кг.

Рами стелажів виконані з оцинкованої сталі, траверси покриті порошковою емаллю. Поличкові стелажі «Мега» кріпляться до бетонної підлоги анкерними болтами.

Для зберігання найбільш дрібних товарів були встановлені стелажі з модульними лотками. Такі лотки об'єднані в блок з декількох штук (модуль) являють собою дуже зручну систему зберігання всіляких дрібниць. Прозорі висувні гнізда дозволяють швидко і ефективно працювати з вмістом лотків.

На цьому фото лотки вже завантажені товаром. Для безпомилкової ідентифікації вмісту на кожну клітинку наклеєний штрих-код. Завдяки різноманітності розмірів і кількості осередків з модульних лотків можна зібрати модуль будь-якого розміру і форми. На двох рядах стелажів було встановлено в загальній складності 2 500 осередків розміром 120х80х200 мм.

Поличкові стелажі в тандемі з пластиковою тарою утворюють ефективну і зручну систему для зберігання дрібноштучних товарів, що клієнту і було потрібно. На закінчення дивіться відеоролик демонструє дане обладнання:

Відеоогляд проекту

Продукція

В проекті ми використовували

Поличні стелажі «Мега» Поличні стелажі «Мега» Поличні стелажі «Мега»
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 700/3000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/400-1000 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Громіздкі вантажі

Опис конструкції Основні елементи стелажів «Мега» – рами і траверси. Рама складається зі стійок шириною профілю 50 мм, з'єднаних між собою системою розпірних зв'язок гвинтовим з'єднанням. Перфорація по всій висоті стійки з кроком 50 мм забезпечує оптимальну конфігурацію стелажа пі

Докладніше
Лотки Logic Store Лотки Logic Store Лотки Logic Store
Топ продажів
На складі
  • Зручний доступ для рук, можливість штабелювання
  • Тримачі для ярличків на передній кромці
  • Модельний ряд нараховує 9 розмірів
  • Опційно: розмежовувачі довжини і ширини
підходить для
Дрібноштучні товари
Метизи
Кріплення
Auto parts
Електронні компоненти
Фурнітура

Опис конструкції Лотки серії Logic Store  — універсальне рішення для зберігання дрібної продукції на виробництвах і складах із великим товарообігом. З їх допомогою легко оптимізувати процес підбору деталей і знизити кількість помилок при сортуванні. Компанія є найбільшим виробником

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті