Пластикові палетні прокладки на сучасному виробництві

Задача

Досить незвичайний і цікавий для нас огляд. Велика частина наших фото і відео присвячений стелажам та складському обладнанню, іноді ми показуємо й такі рішення, як пластикову тару.

Опис проекту

Про переваги полімерного листа перед гофрокартоном ми говоримо вже не перший раз, детально про це написано на сторінці товару. На цей раз у нас з'явилася можливість продемонструвати, яку незамінну роль відіграють пластикові палетні прокладки при комплексній упаковці скляної тари.

Пакувальний цех заводу. Тут відбувається процес упаковки пляшок і банок, які по конвеєру спускаються з виробничого цеху. Всі роботи автоматизовані і відбуваються при мінімальній участі персоналу.

Стопки палетних прокладок чекають своєї черги. Прокладки для палет фінської стандарту, розмір –1200х1000 мм. В нашому асортименті є листи і для європалет – 1200х800 мм.

Процес формування палети. На дерев'яний піддон укладається полімерний лист, робот ставить ряд пляшок, потім присосками захоплює прокладку з стопки і кладе зверху, і так рівень за рівнем. Зверху піддон накривається картонній кришкою.

В результаті, в залежності від лінії, що виходить 7-8 штабелів, понад 2000 пляшок на одному піддоні. Укомплектовані піддони «трамвай» перевозить на пакувальну стрічку. На піддон одягається мішок з поліетилену і щільно запаюється. Далі конвеєрна стрічка вивантажує готові палети на вулицю, де навантажувальна техніка відвозить їх на склад.

Палетні прокладки ідеальні для скляної тари, вони досить жорсткі для штабелювання, при цьому гнучкі і міцні. Округлені кути і завальцованные краю не пошкоджують цілісність пакувальної плівки. Надійність такої упаковки не викликає сумнівів.

Пластик на відміну від картону не схильний до атмосферних впливів, завдяки чому упаковану тару можна сміливо зберігати на відкритих складах.

Але найголовніше – це багаторазове застосування. Після розпакування пляшок, прокладки назад доставляють на завод, де вони знову використовуються.
Фото не передає динаміки процесу упаковки. Рекомендуємо подивитися короткий відеоролик, який ми зняли для вас:

Відеоогляд проекту

Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті