Гравітаційні стелажі – найбільш ефективна система глибинного зберігання

Задача

Гравітаційні стелажі не надто популярні на вітчизняному ринку із-за складності конструкції і високої вартості. Але все ж немало випадків, коли застосування такого високотехнологічного обладнання виявляється найбільш оптимальним рішенням для складського зберігання. На прикладі даного проекту ми і хочемо показати один з таких випадків. Перед нами стояло завдання обладнати палетними стелажами морозильні камери великого птахокомбінату. Ретельно вивчивши технічне завдання, ми запропонували замовникам варіант установки гравітаційних стелажів.

Опис проєкту

Чому саме гравітаційні стелажі? По-перше, фронтальні стелажі не володіють достатньою місткістю, і для щільного зберігання однотипних піддонів, найбільш ефективні для цих цілей саме глибинні стелажні системи.

По-друге, передбачалося зберігати товари з обмеженим терміном придатності, тому були потрібні стелажі, оброблювані за принципом FIFO (перший завантажений піддон розвантажується першим). Здавалося б, для цих цілей цілком підходять наскрізні в'їзні стелажі, вартість яких значно дешевше гравітаційних, але стелажі drive-in за нормативами мають обмеження по довжині каналу, тому не було можливості використовувати площу морозильної камери по максимуму.

-третє, швидкість обробки гравітаційних стелажів в кілька разів вище в'їзних. При інтенсивному товарообігу використання таких систем дозволяє істотно знизити кількість техніки і персоналу. Працювати з гравітаційними стелажами безпечніше для людей і вантажу, т. к. не потрібно в'їзд навантажувача всередину каналів.

Тепер давайте розглянемо конструктивні особливості даного проекту:

Гравітаційний стелаж складається із стійок і траверс палетного стелажу, на які встановлюється роликове полотно. Стелажі нашого бельгійського виробника – «Stow».

На фото показана зона навантаження: штабелер ставить піддон на вантажний модуль, вантаж самостійно під своєю вагою «скочується» вглиб каналу. При цьому, поставивши піддон, навантажувач може відправлятися за наступним, не чекаючи, поки вантаж досягне свого місця.

Вантажний модуль з 3-х сегментними роликами дозволяє працювати навантажувачів без функції нахилу щогли. За рахунок порожнього простору між роликами, штабелер без праці зможе вийняти вила, не пошкодивши дорогі роликові напрямні. Подвійний канал в глибину розрахований на 18 палетомісць, а його довжина – майже 23 метри.

У зоні навантаження на стійках стелажів і в конструкції вантажного модуля передбачені напрямні, які допомагають правильно позиціонувати вантаж і прискорюють процес завантаження.

Проміжні модулі складаються з нержавіючих сталевих автономних роликів і гальмують роликів, які забезпечують постійну швидкість руху піддонів. По краях полотна щоб уникнути зсуву вантажів в каналі передбачені роликові напрямні.

Розвантажувальний модуль з-за нахилу полотна розташований нижче навантажувального на 900 мм. В кінці кожного полотна встановлені обмежувачі, які утримують все палети в ряду.

«Хитрий» пружинний механізм розвантажувального модуля поділяє піддони і дозволяє вивантажувати їх по одному.

Зверніть увагу: у розвантажувальній зоні всі піддони знаходяться в швидкому доступі, і це саме ті піддони, які завантажувалися на стелаж в першу чергу. В результаті, в одній морозильній камері площею 17х28 м, висотою стель до 8 м і з робочими коридорами 3 м помістилося 702 палетомісць. Наприклад, місткість фронтальних стелажів на складі з такими ж розмірами буде в 2 рази менше (можете перевірити це за допомогою нашого калькулятора стелажів).

Багато хто вважає, що складні механічні системи мають властивість швидко виходити з ладу. Скажемо вам по секрету: цей проект гравітаційних стелажів був реалізований 3 роки тому, і за ці роки при роботі в умовах глибокої заморозки (від -18°С і нижче), замовник жодного разу не звернувся зі скаргами до обладнання. Головне виконувати нескладні вимоги до умов та правил експлуатації.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Гравітаційні стелажі Гравітаційні стелажі Гравітаційні стелажі
В тренді
  • Використання корисного об'єму складу: 75-85%
  • Температура експлуатації: від -20 до +35 ℃
  • Робота за принципом FIFO та LIFO (при малій глибині каналу)
  • Значне прискорення роботи складу, що особливо вигідно в температурних складах
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

Опис конструкції Гравітаційні стелажі можна вважати автоматизованою версією стелажів Drive-in, адже піддони з товаром також завантажуються вглиб стелажної системи. Тільки в якості опорних напрямних тут використовуються рольганги, встановлені під кутом 4 градуси. Гравітаційні стелажі маю

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті