Двоповерхові поличкові стелажі: вирішуємо непрості завдання.

Задача

Багатоповерхові стелажі стають все популярнішими, все більше клієнтів визнають їх ефективність на складах з високими стелями, особливо для зберігання товарів, що потребують ручної обробки. За допомогою багатоповерхових стелажів і систем перекриттів, можна вирішити найскладніші завдання по організації зберігання. Ми вже розповідали про деяких з мезонінів, які нам доводилося встановлювати, і, як правило, вони всі нестандартні і не схожі один на одного.

Опис проєкту

На цей раз на одному складі ми інсталювали 2 мезоніну, які знаходяться в різних приміщеннях. Стелажі призначені для зберігання продукції великої мережі мисливських і рибальських магазинів.

Висота стель складського приміщення 4 250 мм і щоб найбільш раціонально розмістити поличні стелажі, була спроектована двоповерхова конструкція з перекриттями для персоналу. Висота першого поверху 2 025 мм, що цілком достатньо для комфортної роботи.

На мезоніні встановлені 2 сходи, одна з них подвійна, яка дозволяє розминутися людям при інтенсивній роботі. Для цих же цілей по обидва боки сходів передбачені вантажні ворота для вантаження/розвантаження товару на другий поверх.

На фото добре видно елементи стелажів: до оцинкованої стійці з профілю шириною 50 мм кріпляться несучі балки (траверси), пофарбовані помаранчевої емаллю, у проходах на балках закріплені решітки перекриттів. Полиці для товарів виготовлені з листів шліфованого ДСП, які для міцності покладені на металеві перемички.

Гратчасті оцинковані перекриття відмінно пропускають повітря і світло, тому не потрібно встановлювати додаткове освітлення під стелею першого поверху. На стійці стелажа ви бачите інформаційну табличку, застережливу про максимальної розподіленої навантаження на полицю – 200 кг на кв. м.

На другому поверсі встановлені полиці з ДСП в 3 яруси, включаючи підлогу. Ширина робочих коридорів на мезоніні – 1 000 мм.

Для інтеграції в конструкцію мезоніну несучих колон будівлі і труб, в полках були вирізані відповідні отвори. Можна сміливо сказати, що в цьому складі ефективно використовується кожен квадратний сантиметр :)

По всьому периметру другого поверху і мезоніну в тому числі і біля стін складу передбачені поручні безпеки. На кожну стійку, щоб закрити гострі металеві краю, передбачені заглушки з чорного пластику.

Кожен мезонін індивідуально проектується інженерами виходячи з параметрів складського приміщення та необхідних експлуатаційних характеристик. Багатоповерхові стелажі являють складну конструкцію, але при цьому є найбільш ефективними системами висотного поличного зберігання і ручної обробки штучних вантажів.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень
Топ продажів
  • Навантаження на ярус зберігання: до 300 кг
  • Несуча здатність перекриття: до 300 кг/м2
  • Ширина робочого коридора: 800-1500 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Мезонін на базі поличних стелажів «Медіум» з шириною стійки 50 мм – це оптимальне рішення для організації зберігання вантажів у коробках і ящиках. Профіль траверсів від 40х40 до 80х40 дозволяє застосовувати довжину полиці до 2 200 мм. Це не тільки надає велику гну

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті