Сортування сміття: Київ

новини
Сортування сміття: Київ Сортування сміття: Київ Сортування сміття: Київ

Аналізуючи ситуацію щодо сортування сміття в столиці за останні 4 місяці, статисти прийшли до висновку, що за цей період на переробку відправлено 6,3 тисячі кубометрів вторсировини, включаючи скло, пластик, папір. Було зібрано більше двох з половиною тисяч контейнерів для роздільного збору сміття, а це близько 100 сміттєвозів доставили відходи на переробку, не засмічуючи навколишнє середовище.


Як відбувався процесс сортування сміття ?

Нагадаємо, що з липня 2019 року в Києві запущено проект з роздільного збору сміття. КП «Київкомунсервіс» спільно з підприємствами-перевізниками обслуговували 2600 контейнерів для сортування побутових відходів: скла, пластику, сухої фракції та паперу. Починаючи з серпня зібрано близько 40000 кубометрів відходів, які транспортувалися на підприємства з рециклінгу. Тільки 15% пішло на переробку.

На жаль, не все сміття придатне для вторинного використання, наприклад, мокрий папір або із залишками їжі. Важливо при сортуванні пластику не кидати в контейнер упаковку та пляшки, марковані цифрами 3 і 7. Також не підходять для переробки предмети, до складу яких входить папір з частинками металу, ламінований папір, пінопласт, вироби з гуми.

Заступник голови КМДА Пантелеєв П.О. зазначив, що проект став основою для розвитку цивілізованої системи поводження з відходами. Це дає можливість залучити громадськість до сортування та рециклінгу не тільки у столиці.

До того ж, новий закон про ЖКП, який почав діяти навесні минулого року,  зобов'язує сортувати сміття кожного українця. Також прописані нові правила надання послуг з переробки, транспортування та зберігання сміття. Перехід до норм заплановано на 1 травня 2020 року.

Щоб надалі не допускати подібних помилок, ось інтрукція з тим, які відходи можна та слід утилізовувати: 

sortirovka-musora-kiev-1.jpg (198 KB)

Рішення від Склад Сервіс
Пластикові сміттєві баки на 60 л Пластикові сміттєві баки на 60 л Пластикові сміттєві баки на 60 л
 • Компактні розміри і мала вага
 • Естетичний зовнішній вигляд
 • Великий вибір стандартних кольорів
 • Можливість обслуговування комунальною технікою
підходить для
Котеджі
Дачі
Магазини
Ресторани
Кафе
АЗС
Квартири
Бізнес-центри

Опис конструкції Невеликі, але місткі контейнери на 60 л мають приємний зовнішній вигляд і екологічно чистий склад – первинний поліетилен. Пластиковий матеріал відрізняється безшумністю в роботі і стійкістю до різких перепадів температур. Баки виготовлені методом каскадного лиття поліетилену

Докладніше
Пластикові сміттєві баки на 140 л Пластикові сміттєві баки на 140 л Пластикові сміттєві баки на 140 л
 • Акуратний зовнішній вигляд
 • Легко проходить у дверні прорізи
 • Можливість обслуговування комунальною технікою
 • Невелика вага при посилених стінках
підходить для
Торгівельні центри
Кафе
АЗС
Дачі

Опис конструкції Двоколісні баки на 140 л мають вдалу конфігурацію, що імітує перевернуту трапецію. Отож, контейнери хоч і мають невеликі розміри, все ж відрізняються місткістю. Також це допомагає при спорожненні, вам не знадобиться використання додаткового обладнання, процеси може здійснювати одна

Докладніше
Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою
Топ продажів
На складі
 • Об’єм – 1 100, 770, 660 л
 • Ідеальне співвідношення ціна-якість
 • Захват за гребінку або цапфи
 • Вироблено в Німеччині
підходить для
Багатоквартирні будинки
Житлові комплекси
Промислові підприємства
ОСББ
АЗС
Ресторани

Опис конструкції Пластикові сміттєві баки SULO виробляються з якісного первинного поліетилену методом лиття під низьким тиском (HDPE). Контейнери з плоскою кришкою сконструйовані відповідно до стандарту DIN EN 840-2 і відмічені знаком якості RAL GZ 951/1.Якісний поліетилен (первинна сировина) забез

Докладніше