Палетні стелажі для складу

статті
Палетні стелажі для складу Палетні стелажі для складу Палетні стелажі для складу

Палетні стелажі, які також називають фронтальні стелажі — найуніверсальніший, раціональний засіб для розміщення товару будь-якої конфігурації. Купити палетні стелажі, отримавши професійну консультацію досвідчених менеджерів, пропонується в компанії Склад Сервіс Київ.

Фронтальний стелаж, за тривалий час свого існування, став певною класикою, без якої не може повноцінно функціонувати жодний логістичний ланцюжок виробничого господарства. Саме він передбачає зручне зберігання будь-яких товарів на складах.

Стелажі складські палетні види

Стелажі палетні вважаються найпопулярнішим у світі обладнанням для спеціалізованих об'єктів. Палетний стелаж, який рекомендує ssk ua, має можливість гнучкої структури, оперативного зведення. Його застосування дозволяє варіювати розмірами та підбирати найбільш вигідні параметри, враховуючи архітектурні особливості того чи іншого вмістилища. Менеджери Склад Сервіс підберуть найвдаліше рішення, як для невеликої ресурсної бази, так і для величезного логістичного центру.

Установа споруди палетних фронтальних стелажів, як і виробництво палетних стелажів відбувається, з урахуванням кінцевої мети використання та особливостей самого вантажу. Їх можна розділити на види:

Палетний стелаж і місця його застосування


Виглядає як багаторівнева система піддонів з поздовжньо розташованими балками, що розставляються рядами з вимірюванням відстані, необхідної для проходу техніки. Завдяки тому, що такий зведений механізм, має відносно низьку вартість, та може бути досить швидко сконструйований, його обирають безліч виробництв, комплексів для зберігання запасів своїх підприємств. Головні місця застосування фронтального стелажу це:

 • Резервні комплекси
 • Різні сховища
 • Архівні будівлі
 • Виробничі масиви
 • Митні термінали
 • Логістичні центри і тд.

Для надання приміщенню максимального комфорту і функціональності в експлуатації, ми пропонуємо купити палетні стелажі. Це стане відмінним рішенням і поліпшить показники продуктивності масштабного, середнього або невеликого сховища.

palletnye-stellazhi-dlya-sklada-1.jpg (1.43 MB)


Стелажі палетні особливості монтажу

Система складаються з рам та траверс. Головний базовий вертикальний елемент - це рама, а горизонтальний, відповідно - траверс. Кріплення забезпечуються спеціальними зачепами. Конструкція дає гарантовану стійкість, надійність, завдяки чому, на неї можна сміливо покластись, в питаннях зберігання важких вантажів. Із застосуванням сучасних систем, мета по оптимізації досягається як мінімум на 40%. Для того, щоб техніка могла безперешкодно під'їжджати до всіх ярусів, наші фахівці пропонують купити палетний стелаж зведений за індивідуальним проєктом, або конструкції з арковими перегородками у самих стелажах. Такий варіант розміщення, допоможе мати більш вільний прохід та доступ до товарів, що розміщуються на пелетомісцях.

Купити фронтальні палетні стелажі можна на сайті SSK

Ми представляємо кращі рішення для вашого ресурсного сховища! Інноваційні добротні конструкції допоможуть вам оптимізувати всі процеси, із сортування та переміщення вантажу. Наша компанія пропонує їх за кращою вартістю, та надає можливість придбання товарних позицій в опт чи роздріб. Ми здійснимо оперативну доставку в будь-який населений пункт України, забезпечимо якісний монтаж стелажної системи. Надійність і висока стійкість до навантажень, при цьому, буде забезпечена.

Рішення від Склад Сервіс
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
 • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
 • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
 • Низька вартість порівняно з іншими системами
 • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Опис конструкції Основні складові палетного стелажа – вертикальні стійки (рами) і горизонтальні балки (траверси). Як і більшість складських систем, стійка фронтальних палетних стелажів слугує несучим елементом одночасно для двох сусідніх секцій. Отже, чим більша довжина ряду, тим дешевшою вих

Докладніше
Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep
 • Використання корисного об'єму складу: 60-70%
 • Недороге рішення для збільшення ємності зберігання
 • Потребують техніки з телескопічними вилами чи пантографом
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Опис конструкції Стелажі Double Deep – вузькоспеціалізований варіант застосування фронтальних стелажів. Телескопічні вила річтраків або система пантографа дозволяють встановлювати піддони на глибину другого ряду. Тому, маючи відповідну техніку, можна за рахунок установки звичайних палетних ст

Докладніше
Вузькопрохідні стелажі Вузькопрохідні стелажі Вузькопрохідні стелажі
 • Використання корисного об'єму складу: 60-65%
 • Доступність кожного піддона в будь-який час
 • Вимагають дороговартісної складської техніки
 • Можливе комплектування на великій висоті
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Вузькопрохідні стелажі – звичайні палетні стелажі, встановлені на мінімальній відстані один від одного. Спеціалізовані комісіонери здатні працювати в коридорі 1450-1600 мм, цей коридор удвічі менший від необхідного для звичайних річтраків. Таким чином досягається максимальна щільність зберіган

Докладніше