Зберігання ящиків, коробок і поштучних вантажів

Щоб зручно оперувати на складі невеликими вантажами, вони повинні бути завжди "під рукою". Полиці оптимальної глибини, комфортна висота стелажа, щоб працювати без драбини, розділювачі комірок або пластикові лотки — все це забезпечує максимальну ефективність при ручній обробці вантажу.
Зберігання ящиків, коробок і поштучних вантажів Зберігання ящиків, коробок і поштучних вантажів Зберігання ящиків, коробок і поштучних вантажів
Варіанти рішення задачі
Продукция
Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
 • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
 • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Поличні стелажі «Смарт» – сучасне й універсальне рішення для зберігання легких вантажів у коробках або поштучно. Легка система зачепів забезпечує швидкий і надійний монтаж. Полиця висотою 30 мм дозволяє максимально задіяти корисний об'єм складу. Естетичний дизайн і розвальцьовані к

Докладніше
Стелажі поличкові «Конструктор» Стелажі поличкові «Конструктор» Стелажі поличкові «Конструктор»
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 150/800 кг
 • Довжина/глибина стелажа: 700-1500/300-800 мм
 • Матеріал: оцинкований або пофарбований метал, ДСП
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Складаються з перфорованих Г-подібних стійок, планок, які служать опорою для полиць, і настилу з оцинкованого листа або ДСП плити. Можливість виготовлення нестандартних розмірів дозволяє максимально оптимізувати конструкцію під конкретний товар або приміщення. Стелажі «Конструктор» &ndas

Докладніше
Посилені поличкові стелажі «Мега» Посилені поличкові стелажі «Мега» Посилені поличкові стелажі «Мега»
На складі
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 700/3000 кг
 • Довжина/глибина полиці: 600-1200/400-1000 мм
 • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Громіздкі вантажі

Поличні стелажі «Мега» є компактною версією палетних стелажів, що забезпечують зберігання роздрібних вантажів або коробок. Більш посилені стійки (ширина профілю 50 мм), ніж у більшості стелажів легкої серії, і водночас не така громіздка конструкція, як у фронтальних стелажів, забезпечуют

Докладніше
Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі
 • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
 • Довжина полиці: до 3600 мм
 • Глибина полиці: до 2000 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Нестандартні палети
Громіздкі вантажі

Є комбінованим варіантом палетних і поличних стелажів, наслідують всі їх переваги, а саме високі навантаження і можливість зберігати роздрібні вантажі. Такі стелажі часто застосовують для негабаритних та важких запчастин, у машинобудуванні, АПК, комунальному господарстві та ін. Оскільки вся площина

Докладніше
Гравітаційні поличні стелажі Гравітаційні поличні стелажі Гравітаційні поличні стелажі
Топ продажів
 • Максимальна вага ящика: до 50 кг
 • Підходить для пластикової тари і гофрокартону
 • Адаптується до тари будь-якого розміру
 • Cкорочує значну кількість помилок
підходить для
Пластикові ящики
Пластикові лотки
Гофрокороби

Гравітаційні поличні стелажі призначені для організації ефективного процесу набору замовлень і обробки вхідних вантажів. Полиці гравітаційного стелажа виконані на основі роликових профілів, закріплених під невеликим кутом. Завдяки роботі за принципом FIFO («перший зайшов, перший пішов»)

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Як зібрати поличковий металевий стелаж? Як зібрати поличковий металевий стелаж? Як зібрати поличковий металевий стелаж?
29.03.2019
Відразу звертаємо вашу увагу на те, що для складання стелажа Смарт не потрібні спеціальні інструменти та метизи - досить гумового молотка, але навіть якщо і його немає в наявності, можна застосувати пластикову рукоятку від звичайного молотка. Перший етап - це установка металевих підп'ятників під кожну зі стійок. Завдяки тому, що подпятники зроблені з металу, вони не зламаються і не лопнуть, на відміну від пластикових. Коли підп'ятники встановлені, на стійках маркером помічаємо місця кріплення полиць залежно від габаритів вантажу. Або, можна просто скористатися умовною лінійкою на стійці - крок перфорації дорівнює 10 см. Важливий момент! Для максимальної стійкості стелажа, нижня полиця не повинна кріпитися вище 30 см від підлоги. Стійку ставимо вертикально і на зачіп навішуємо кут полки. І так з чотирма стійками. За допомогою гумового молотка або іншим інструментам фіксуємо полку на зацепах. На каркас навішуємо інші полки і також їх фіксуємо. Для максимальної безпеки, стелаж можна прикріпити до стіни через монтажні отвори в стійці. Але конструкції з достатньою глибиною полки і без кріплення стійкі. Максимальне навантаження на полицю до 140 кг, тобто, на одній секції може розміститися до 700 кг ваги. Збірка стелажа зайняла близько 15 хв і стелаж готовий до експлуатації. Зберігайте свій вантаж правильно! Дивіться відео, щоб не пропустити деталі і правильно зібрати стелаж!
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті