Як зібрати поличковий металевий стелаж?

Задача

Часто у нас замовляють поличні стелажі поштучно без послуги монтажу. Щоб допомогти такому клієнтові зібрати стелаж правильно, ми вирішили зняти ролик-інструкцію по збірці стелажів «Смарт». Спочатку розповімо, а потім покажемо ...

Опис проєкту

У ролику ми зберемо найпопулярнішу модель з полицею 60 см на 1 м і висотою стійки 2 м.

Відразу звертаємо вашу увагу на те, що для складання стелажа Смарт не потрібні спеціальні інструменти та метизи - досить гумового молотка, але навіть якщо і його немає в наявності, можна застосувати пластикову рукоятку від звичайного молотка. Перший етап - це установка металевих підп'ятників під кожну зі стійок. Завдяки тому, що подпятники зроблені з металу, вони не зламаються і не лопнуть, на відміну від пластикових. Коли підп'ятники встановлені, на стійках маркером помічаємо місця кріплення полиць залежно від габаритів вантажу. Або, можна просто скористатися умовною лінійкою на стійці - крок перфорації дорівнює 10 см. Важливий момент! Для максимальної стійкості стелажа, нижня полиця не повинна кріпитися вище 30 см від підлоги. Стійку ставимо вертикально і на зачіп навішуємо кут полки. І так з чотирма стійками. За допомогою гумового молотка або іншим інструментам фіксуємо полку на зацепах. На каркас навішуємо інші полки і також їх фіксуємо. Для максимальної безпеки, стелаж можна прикріпити до стіни через монтажні отвори в стійці. Але конструкції з достатньою глибиною полки і без кріплення стійкі. Максимальне навантаження на полицю до 140 кг, тобто, на одній секції може розміститися до 700 кг ваги. Збірка стелажа зайняла близько 15 хв і стелаж готовий до експлуатації. Зберігайте свій вантаж правильно! Дивіться відео, щоб не пропустити деталі і правильно зібрати стелаж!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Стелаж металевий поличний складається всього з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома загинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які дуже легко монтуються за рахунок самозаклинюв

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті