Всепогодна техніка для відкритої території

У сьогоднішньому висококонкурентному середовищі бізнес-процеси не терплять збоїв і простоїв. Затримка завантаження машини може обернутися не тільки штрафними санкціями, але навіть зривом партнерської угоди. Тому важливо гарантувати, щоб незважаючи на інтенсивну експлуатацію при будь-якій погоді, вантажна техніка працювала безвідмовно і передбачувано.
Всепогодна техніка для відкритої території Всепогодна техніка для відкритої території Всепогодна техніка для відкритої території
Варіанти рішення задачі
Продукция
Дизельні навантажувачі Дизельні навантажувачі Дизельні навантажувачі
На складі
Лізинг 5/7/9 %
  • Вантажопідйомність: 1,5-10 тонн
  • Широкий спектр використання
  • Безперебійна робота в будь-яких умовах
  • Тривалий термін експлуатації
підходить для
Порти
Складські зони
Будівельні об'єкти
Відкриті складські майданчики
Промислові зони

Дизельні навантажувачі, на думку багатьох фахівців логістичної сфери, більш універсальні порівняно з електричними. Дизельний навантажувач призначений для застосування в будь-яких, навіть найважчих, умовах, а також мають велику потужність і вантажопідйомність. Серед інших переваг – відсутність

Докладніше
Навантажувачі газові (газ-бензинові) Навантажувачі газові (газ-бензинові) Навантажувачі газові (газ-бензинові)
Під замовлення
  • Максимальна гнучкість у роботі
  • Економія в споживанні
  • Тривалий термін служби двигуна
  • Менш шкідливі, ніж бензинові моделі
підходить для
Відкриті і закриті простори
Переміщення габаритних вантажів до 8 тонн

Навантажувачі на зрідженому газі (LPG) економніші в експлуатації, ніж дизельні модифікації. Завдяки «чистому» згорянню палива газові навантажувачі можна використовувати всередині закритих складських і виробничих об'єктів, якщо вони оснащені вентиляційною системою достатньої потужності. К

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті