Транспортна тара, зберігання на стелажах

Харчова, фармацевтична і деякі інші сфери діяльності пред'являють жорсткі вимоги не тільки до внутрішньої упаковки товару, але і до зовнішньої, як-от піддони. Між іншим, використовувати пластикові піддони не тільки обов'язково, а передусім вигідно. Для деяких вантажів необхідні особливі характеристики тари: гігієнічність, здатність проводити струм або спеціальний розмір. Існують спеціалізовані види піддонів, розраховані саме для таких завдань.
Транспортна тара, зберігання на стелажах Транспортна тара, зберігання на стелажах Транспортна тара, зберігання на стелажах
Варіанти рішення задачі
Продукция
Піддони пластикові полегшені (вкладені) Піддони пластикові полегшені (вкладені) Піддони пластикові полегшені (вкладені)
Топ продажів
На складі
 • Статичне навантаження: до 2000 кг
 • Бортики по периметру для фіксації вантажу
 • Економія місця при зворотному транспортуванні
 • Невелика власна вага
підходить для
Харчові виробництва
Пляшкові виробництва
Фармацевтичні виробництва

Призначені для переміщення і зберігання легких вантажів. Піддон має порівняно невелику масу; при цьому спеціальна конструкція забезпечує йому міцність, а також робить зручним його зберігання і транспортування без вантажу. Тривалий термін служби, можливість вкладання один в один і доступна ціна робля

Докладніше
Піддони пластикові посилені (стелажні) Піддони пластикові посилені (стелажні) Піддони пластикові посилені (стелажні)
На складі
 • Витримує вантажі до 6 т
 • Максимально довгий термін служби
 • Стійкість до широкого діапазону температур
 • Посилення у вигляді металевих труб
підходить для
Автоматизовані системи
Харчова і фармацевтична промисловість

Універсальне рішення для зберігання важких вантажів. Відрізняються від інших піддонів посиленням у вигляді металевих труб. За рахунок цього деякі моделі з лінійки витримують до 2000 кг динамічного і 6000 кг стелажного навантаження.

Докладніше
Гігієнічні пластикові палети Гігієнічні пластикові палети Гігієнічні пластикові палети
 • Підходять для санітарно-захисних зон
 • Легке миття та дезінфекція
 • Температура чищення (миття): до +95 °С
 • Щільний і екологічно чистий матеріал
підходить для
Санітарно-захисні зони
Фармацевтичні виробництва
Харчові склади

Відмінно підходять для використання в середовищах з особливо суворими вимогами до гігієни, наприклад, у фармацевтиці та харчових виробництвах. Складаються з поліетилену високої щільності (HDPE), що робить можливою експлуатацію і при низьких (в холодильних і морозильних камерах), і при високих (утепл

Докладніше
Палети для Біг-Бегів пластикові Палети для Біг-Бегів пластикові Палети для Біг-Бегів пластикові
Новинка
 • Розміри: 1050х1050/1100х1100 мм
 • Динамічне навантаження: 1500/1000 кг
 • Вага: 6,5 / 6 кг
 • Не пошкоджуються при температурах від -10 до +45
підходить для
Харчова і фармацевтична промисловість
Логістичні склади
Косметичні заводи

Розроблені для перевезення вантажів у м'якій тарі автомобільним, залізничним або морським транспортом. Відповідають особливим вимогам до герметичності Big Bag і відсутності сторонніх предметів, таких як щепа або цвяхи. Це виключає можливість пошкодження вантажу при транспортуванні.

Докладніше
Антистатичні пластикові палети Антистатичні пластикові палети Антистатичні пластикові палети
 • Електричний опір ≤1-10^6 Ом
 • Можливість використання в стелажних системах
 • Легке миття та дезінфекція
 • Стійкість до низьких температур
підходить для
Електроніка
Технічні компоненти
Дорогі товари

Для деяких вантажів необхідні особливі характеристики тари: гігієнічність, здатність проводити струм або спеціальний розмір. Існують спеціалізовані види, розраховані саме для таких завдань — антистатичні пластикові палети.  Виготовлені з якісного струмопровідного компаунда відповідно до

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті