Техніка для специфічних завдань

Деякі специфічні завдання, пов'язані з підйомом і переміщенням вантажів, зустрічаються досить рідко, але коли така необхідність з'являється, обійтися без спеціалізованої техніки вкрай складно.
Техніка для специфічних завдань Техніка для специфічних завдань Техніка для специфічних завдань
Варіанти рішення задачі
Продукция
Складська техніка для стелажів Double Deep Складська техніка для стелажів Double Deep Складська техніка для стелажів Double Deep
Новинка
  • Не зовсім проста у використанні
  • Обов'язкова наявність відеоконтролю
підходить для
Склади зі стелажами Double Deep

Оскільки стелажі Double Deep припускають подвійну глибину зберігання, складська техніка повинна якимось чином діставати далекі піддони. Існує два рішення: на базі механізму «пантограф», коли подовження вил відбувається за рахунок залучення ножичних важелів, і за допомогою телескопічних в

Докладніше
Комісіонер для підйому оператора Комісіонер для підйому оператора Комісіонер для підйому оператора
  • Максимальна висота підйому: 5 000-12 000 мм
  • Вантажопідйомність: 1 000 кг
підходить для
Складські стелажі або інші висотні конструкції

У разі, коли товар відвантажується не палетними нормами, а коробками, доцільно використовувати спеціальний механізм – комісіонер. Він піднімає не тільки палету, а й оператора в спеціальній кабіні, і це дозволяє здійснювати відбір товару безпосередньо з верхніх ярусів зберігання. Доцільним вико

Докладніше
Телескопічні навантажувачі Телескопічні навантажувачі Телескопічні навантажувачі
Під замовлення
  • Вантажопідйомність: 3-5 тонн
  • Тип двигуна: дизель, електро
  • Універсальність застосування
підходить для
Масивні і негабаритні вантажі
Відкриті простори
Пересічні місцевості
Будівельні майданчики

Цей механізм містить всі переваги трактора, звичайного навантажувача і телескопічного крана. Таке співвідношення робить телескопічний навантажувач універсальним, а в деяких сферах – і зовсім незамінним. Перш за все це стосується аграрної та будівельної промисловості, хоча перелік можливого зас

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті