Переміщення між рівнями

Для підйому вантажу необхідне максимально компактне і надійне обладнання, яке прискорить робочі процеси, мінімізуючи ручну працю. При цьому воно буде безпечним в експлуатації і недорогим в обслуговуванні.
Переміщення між рівнями Переміщення між рівнями Переміщення між рівнями
Варіанти рішення задачі
Продукция
Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями
Топ продажів
 • Вантажопідйомність: до 10 000 кг
 • Клас захисту: IP54
 • Може використовуватися на виробництві, складі або станції техобслуговування
 • Автоматична система управління
підходить для
Склади
Доки
Вантажні залізничні станції
Великі машинобудівні і обробні виробництва

Підйомний стіл з одинарними ножицями використовується для підйому вантажів на висоту до 2-х метрів (залежно від моделі). Це дозволяє використовувати такі агрегати в виробничих процесах, складській логістиці, а також при здійсненні ремонтних робіт і технічного обслуговування. Це робить їх досить унів

Докладніше
Високопідйомні столи Високопідйомні столи Високопідйомні столи
 • Висота підйому: до 4 300 мм
 • Площа платформи: від 1,35 до 6 м²
 • Додаткові системи безпеки
 • Працює від промислової електромережі (380 В, 50 Гц)
підходить для
Багатоярусні виробничі та складські приміщення

Високопідйомні столи використовуються в рамках виробничих і складських комплексів для транспортування вантажів на високо розташовані яруси і поверхи. Збільшення максимальної висоти підйому платформи стає можливим за рахунок наявності в конструкції подвійної ножичної системи. Щоб запобігти потраплянн

Докладніше
Вантажні ліфти Вантажні ліфти Вантажні ліфти
 • Компактність
 • Максимальна висота підйому: 4 300 мм
 • Вантажопідйомність: до 4 000 кг
 • Відсутність складних тросових конструкцій
підходить для
Промислові підприємства
Логістичні комплекси
Транспортні термінали

Вантажні ліфти на основі підйомних столів спроектовані спеціально для установки в промислових і складських приміщеннях з робочими просторами на другому поверсі. Використання такої конструкції дозволяє відмовитися від необхідності спорудження шахти ліфта і споруди громіздких конструкцій з тросовими е

Докладніше
Консольний (щогловий) підйомник Консольний (щогловий) підйомник Консольний (щогловий) підйомник
 • Робоча висота: до 16 000 мм
 • Універсальність і практичність
 • Компактна конструкція
 • Вантажопідйомність: до 5 000 кг
підходить для
Багатоповерхові виробничі цехи
Складські приміщення

Щоглові підйомники використовуються на багатоярусних виробничих будівлях. Консольна конструкція дозволяє з'єднати до 4-5 поверхів через отвори в горизонтальних перекриттях. Цього достатньо, щоб забезпечити ефективну логістику персоналу і сировини в межах великого виробничого підприємства безперервно

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Ножичні підйомні столи у виробничій лінії Ножичні підйомні столи у виробничій лінії Ножичні підйомні столи у виробничій лінії
13.03.2019
Для рішення першої задачі ми застосували підйомні двоножичні столи, встановивши їх в кінці кожної з виробничих ліній. Вся конструкція знаходиться в шахті, що дозволяє завантажену палету опустити нижче та доукомплектувати її, при цьому, забезпечуючи комфортну роботу для співробітників на етапі фасування. Платформи підйомних столів, згідно техніки безпеки, по периметру оснащені спеціальними датчиками, котрі припиняють роботу столі за потрапляння сторонніх предметів між платформою та приямком. Над шахтою розташований блок-фіксатор, котрий допомагає рівно вкладати продукцію на палеті. Розмір платформи кожного столу 1500х1000 мм, що сприяє комфортному заїзду рокли з піддоном на нього. Вантажопідйомність - до 1 000 кг. Висота підйому - 2000 мм, завдяки чому працівники фабрики можуть формувати палети необхідної висоти, без зайвих фізичних зусиль. Час підйому на максимальну висоту - 22 секунди. Над шахтою розташований блок-фіксатор, який допомагає рівно укладати продукцію на палеті. Рішенням другої задачі стали роликові конвеєри, за допомогою котрих палети переміщуються в приміщення для завантаження, без застосування навантажувальної техніки. Підйомний стіл та вся лінія оснащені датчиками, котрі сигналізують приводному рольгангу про подачу палети. Сама лінія розташована під нахилом. Після того, як необхідну кількість палет буде подано - вони рухаються, підштовхуючи одна одну в заданому напрямку. Результатом таких допрацювань стало: - скорочення затрат на перевезення продукції - мінімізація фізичних затрат персоналу - зменшення витрат на додаткову оплату співробітникам - збільшення швидкості роботи персоналу. Таким чином, нам вдалося повною мірою реалізувати побажаня клієнта і це добре.
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті