Невелика висота складування й обсяг роботи

Знайома ситуація, коли для зберігання 50 піддонів пропонують купити навантажувач за 20 000 доларів? Сподіваємося, що ні, адже для випадків із малою інтенсивністю складських операцій і при висоті складування до 5500 мм можна скористатися більш раціональним рішенням.
Невелика висота складування й обсяг роботи Невелика висота складування й обсяг роботи Невелика висота складування й обсяг роботи
Варіанти рішення задачі
Продукция
Електричні штабелери повідкові Електричні штабелери повідкові Електричні штабелери повідкові
На складі
  • Вантажопідйомність: 1 000-2 000 кг
  • Висота підйому: від 2 500 до 3 600 мм
  • Невисока швидкість роботи
  • Найкраще рішення для невеликих площ
підходить для
Закриті складські приміщення з багатоярусними стелажами

Затребуваний вид складської техніки, що часто використовується на складах із невеликою площею і товарообігом. Електроштабелери можуть працювати в коридорах шириною від 2100 мм (залежно від моделі), що дозволяє організувати компактне зберігання продукції при середній висоті складування.  Електр

Докладніше
Штабелери самохідні Штабелери самохідні Штабелери самохідні
Топ продажів
На складі
  • Макс. висота підйому: 5 500 мм
  • Вантажопідйомність: до 1 600 кг
  • Повний огляд робочого простору
  • Наявність пішохідного режиму (при складеній платформі)
підходить для
Великі складські і виробничі об'єкти

Самохідний штабелер – це агрегат, який поєднує в собі переваги річтраків та електричних візків. З одного боку, такий механізм досить компактний, а з іншого – дозволяє піднімати палети на висоту до 5,5 м; цього достатньо для завантаження піддонів з вантажем на 3-4 ярус стандартного складс

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Техніка від Sklad Service: електричний повідковий штабелер ELS1500W Техніка від Sklad Service: електричний повідковий штабелер ELS1500W Техніка від Sklad Service: електричний повідковий штабелер ELS1500W
03.02.2020
Електричний повідковий штабелер ELS1500W не боїться вузьких проходів, похилих поверхонь і палет вагою в 1500 кг. Особливості конструкції дозволяють завжди мати хороший огляд і транспортувати вантажі з високою точністю. На додаток до перерахованого вище, штабелер обладнаний гелевою батареєю, яка значно скоротить витрати електроенергії. Ось це серйозна розмова!
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті