Зберігання товару

При розміщенні товару на складі потрібно забезпечити не тільки його збереження, а й легкість доступу в будь-який момент. Для цього ми можемо запропонувати сучасні варіанти стелажів та інших складських конструкцій. Вони можуть працювати механічно (як, наприклад, гравітаційні стелажі), а також під управлінням автоматичних комп'ютерних систем.
Зберігання товару Зберігання товару Зберігання товару
Варіанти рішення задачі
Продукция
Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі
В тренді
 • Використання корисного об'єму складу: 80-90%
 • Можливість зберігання широкого асортименту товарів
 • Відносно швидкий доступ до будь-якого піддона
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Мобільні палетні стелажі раціонально використовувати на складах із низьким коефіцієнтом оборотності товару, коли необхідний доступ до будь-якого піддона. В даному випадку звичайні фронтальні стелажі встановлюють на рухливі платформи, що переміщуються по вбудованих у підлогу напрямних. За рахунок зм

Докладніше
Шатлові 1D стелажі Шатлові 1D стелажі Шатлові 1D стелажі
В тренді
 • Використання корисного об'єму складу: 90%
 • Глибина каналу не обмежена
 • Швидкість переміщення шатла: 0,8-1 м/с
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

Стелажна система з автоматизованою платформою (шатл) може самостійно переміщувати палети по напрямних. Контроль за роботою шатла здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Як і гравітаційні стелажі, такі системи розраховані на зберігання 1 SKU (товарної позиції) в каналі. Практично н

Докладніше
Шатлові 2D стелажі Шатлові 2D стелажі Шатлові 2D стелажі
 • Використання корисного об'єму складу: 70-90%
 • Глибина каналу не обмежена
 • Швидкість переміщення шатла: 0,8-1 м/с
 • Максимальний рівень автоматизації
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

Тривимірна шатлова стелажна система дозволяє не тільки переміщувати палети вперед або назад у межах ярусу, а й здійснювати роботу на стелажі в повністю автоматичному режимі. Шатл оснащений датчиками, що вимірюють дистанцію до найближчої перешкоди. Завдяки їм, а також спеціально розробленому програмн

Докладніше
Гравітаційні палетні стелажі Гравітаційні палетні стелажі Гравітаційні палетні стелажі
В тренді
 • Використання корисного об'єму складу: 75-85%
 • Температура експлуатації: від -35 °С до + 35 °С
 • Робота за принципом FIFO і LIFO
 • Значне прискорення роботи складу
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

За рахунок високої швидкості обробки і щільності зберігання гравітаційні стелажі затребувані в сфері FMCG (товари повсякденного попиту), на сухих і температурних складах. Їх застосування не тільки підвищує пропускну здатність складу, але і знижує експлуатаційні витрати. Завдяки можливості роботи за

Докладніше
Системи AS/RS для палетного зберігання Системи AS/RS для палетного зберігання Системи AS/RS для палетного зберігання
 • Режим роботи: безперервний
 • Точність операцій: 99,99%
 • Виключає втрату часу на операціях
 • Висота робочого простору – до 45 м
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000

Системи AS/RS (automated storage & retrieval system) забезпечують безперервність операцій із транспортування, пошуку, розміщення і розвантаження товару. Автоматичні системи працюють у вузьких проходах на висоті аж до 45 м у режимі 24/7, мінімізуючи вплив людського фактора і значно підвищуючи про

Докладніше
Шатлові системи для ящиків Шатлові системи для ящиків Шатлові системи для ящиків
 • Швидкість: від 2 до 4 м/с
 • Висока точність операцій
 • Простота і зручність в роботі і обслуговуванні
 • Безпечна експлуатація стелажної системи
підходить для
Склади з високим ступенем автоматизації

Шатлові системи цієї категорії використовують для зберігання і переміщення контейнерів, ящиків та коробок масою до 35 кг. Використання такого обладнання дозволяє значно збільшувати продуктивність складу завдяки швидкості пересування від 2 до 4 м/с. За рахунок гнучкості системи для росту шатл може об

Докладніше
Системи AS/RS для ящиків Системи AS/RS для ящиків Системи AS/RS для ящиків
 • Висота системи: до 25 м
 • Швидкість: від 2 до 4 м/с
 • Мінімальна робоча температура -35 ° C
 • Відсутність помилок, пов'язаних з «людським фактором»
підходить для
Пластикові ящики
Гофроящики

Коли є необхідність в модернізації складу і складської логістики, оптимальним вибором може стати система AS/RS для ящиків. Досягаючи у висоту 25 метрів, такі стелажі забезпечують максимально ефективне використання площі складу. Системи AS/RS дозволяють зробити обробку вхідних вантажів і збір замовле

Докладніше
Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift
Новинка
 • Місткість: до 80 тонн
 • Висота: від 3,3 до 16,1 м
 • Максимально ефективне використання площі складу
 • Автоматизована система управління
підходить для
Ящики
Коробки
Лотки
Гофрокороби
Штучні вироби

Автоматичні системи зберігання Modula Lift доставляють полки з товаром до вікна доступу за принципом «товар до людини». Цей тип обладнання призначений для оптимізації зберігання запасних частин, споживчих товарів, інструментів, косметики, ліків, електричних та електронних компонентів.

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті