Роликові конвеєри (рольганги): сортування вантажів швидко і без проблем

Задача

На цей раз перед нами стояло завдання спростити і прискорити роботу сортувального комплексу. На підставі запиту та згідно з технічним завданням була розроблена конвеєрна система для обробки і переміщення штучних вантажів на основі роликових конвеєрів (рольгангів).

Опис проєкту

Вантаж розміщується на конвеєр, де зважується, сортується, маркується та розподіляється за трьома напрямками. Також на одній з ліній передбачена перевірка коробок через рентген-апарат.

Конвеєр складається з окремих прямих, поворотних і підйомних рольгангів, які збираються в єдину систему переміщення вантажів.

Окремі елементи дозволяють змінювати довжину, напрям і форму конвеєра для адаптації його до будь-яких процесів у сортувальному комплексі.

Конструктивні елементи рольганга:

 • рама з обертовими роликами на підшипниках на нерухомих осях;
 • опори, кількість яких залежить від довжини полотна (опори можуть встановлюватися на регульованих по висоті ніжках або комплектуватися гумовими колесами з гальмами);
 • приводні секції оснащені електродвигунами.

В системі рольганги двох типів – з приводом і без нього. Неприводні конвеєри – гравітаційні, вони встановлені під невеликим кутом, ролики обертаються під дією сили ваги переміщуваного вантажу.

Для сортування вантажів відправки коробок в потрібні напрямки, були передбачені підйомно-поворотні рольганги. У цій зоні вантаж може рухатися прямо, або переміщений на іншу лінію конвеєра. Зверніть увагу, рольганг починає рух, тільки коли до нього доходить коробка.

Там, де буде здійснюватися ручне сортування вантажу, встановлені спеціальні кулькові стільниці.

Поворотні рольганги для зміни напряму лінії конвеєра.

Робоча зона спроектована таким чином, що частина робочих місць знаходиться всередині лінії, для проходу працівників передбачений відкидний рольганг.

Після сортування та маркування вантаж складується на металеві платформи і вантажиться в транспортний засіб. Платформа фіксується на місці за допомогою підйомних важелів.

Підйомний стіл – заключне ланка конвеєрної ланцюжка

Для завантаження контейнерів в кузов автомобіля був встановлений нестандартний підйомний стіл. Особливість роликової платформі, з якої можна легко переміщати вантажі. Самого ножничного механізму не видно, він знаходиться в приямку і закритий з боків захисними панелями.
Характеристики підйомного столу:
 • Розміри платформи - 3990х2840 мм.
 • Висота підйому - 1800 мм.
 • Вантажопідйомність - 7000 кг.

Підйомний стіл приводиться в дію за допомогою пульта, що знаходиться в спеціальній зоні для управління платформою. Для зручності і безпеки ця зона огороджена перилами.

Проект зданий, а замовник задоволений якістю обладнання та оптимізацією своїх логістичних процесів. Зацікавило конвеєрне обладнання? Хочете на своєму складі і виробництві автоматизувати і прискорити роботу?

Звертайтеся (073) 972-11-40 або надсилайте запит.

Сподобалася стаття? Поділіться їй у своїй стрічці!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Роликові платформи для авіаконтейнерів Роликові платформи для авіаконтейнерів Роликові платформи для авіаконтейнерів
 • Роликові елементи з кутом повороту 360°
 • Для переміщення вантажів масою до 7 000 кг
 • Підйомні важелі для фіксації контейнера
 • Надійна і довговічна конструкція
підходить для
Логістичні вузли
Вантажно-розвантажувальні станції

Опис конструкції Роликова платформа для контейнерів — це майданчик із вбудованими роликовими елементами. Конструкція спроектована так, щоб утворювалося роликове поле. Наявність колісних елементів із вбудованими підшипниками дозволяє істотно знизити силу тертя, що виникає при розміщенні конте

Докладніше
Конвеєрні системи для коробок і ящиків Конвеєрні системи для коробок і ящиків Конвеєрні системи для коробок і ящиків
На складі
 • Можуть використовуватися в холодильних і морозильних складах
 • Сумісні з більшістю типів тари
 • Максимальна вага ящика – 50 кг
 • Висока швидкість обробки
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Конвеєри дозволяють значно автоматизувати процес переміщення товарів за постійними маршрутами руху і, як наслідок, підвищити продуктивність складу, одночасно мінімізуючи експлуатаційні витрати. Такі системи можуть використовуватися як для переміщення товару всередині приміщення, т

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті