Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару

Задача

Мета даного огляду – показати стан підйомних столів «Marco» після кількох років інтенсивної експлуатації. У 2013 році ми встановили 2 гідравлічні підйомники для виробника кондитерський виробів. Призначення обладнання – зручна перевантаження готової продукції з кондитерського цеху на вантажні автомобілі.

Опис проєкту

Підйомні столи встановлені в приміщенні, в тамбурах між воротами і виступають у ролі перевантажувального обладнання.

Коли платформа знаходиться на рівні підлоги, на неї заїжджають навантажені вози, потім стіл піднімає вантаж на висоту кузова машини. Для вантажних процесів на складі найбільш підійдуть доковые підйомники.

Характеристики гідравлічних столів:
Розмір платформи – 2250x1500 мм;
Висота підйому – 1600 мм;
Вантажопідйомність – 1000 кг

На фото – гідравлічна станція. Електродвигун виробництва «Sven Hoyer AS» з захистом від перегріву і з класом захисту IP 55. Бак станції з прозорого пластика, для візуального контролю рівня масла.

Ножиці підйомники виготовлені з високим ступенем точності зі сталевого профілю, що витримує великі навантаження. Осі і вкладиші при необхідності можна легко замінити. Ножиці забезпечені стопорами, фіксуючими платформу при сервісному обслуговуванні.

Два гідравлічних циліндра з демпфером (амортизатором) забезпечують плавний підйом і опускання платформи незалежно від навантаження.

Обов'язковий елемент підйомників «Marco» - рама безпеки з цілісного алюмінієвого профілю. Принцип роботи дуже простий: якщо в зоні руху підйомного столу знаходиться сторонній предмет, при опусканні платформи рама безпеки забезпечує миттєву зупинку столу (див. на відео в кінці огляду). Подальше опускання можливо тільки після короткочасного підйому. Ножиці забезпечені надійними металевими роликами.

Підйомник встановлений в приямку. У складеному стані на поверхні залишаються лише сегментовані містки (апарелі), які усувають зазор між столом і кузовом вантажівки.

Підсумок:
За 2 роки роботи підйомні столи «Marco» показали себе на 5+ за п'ятибальною шкалою. Під час сервісного обслуговування не було виявлено дефектів або несправностей, всі вузли і механізми працюють відмінно. Огляд в черговий раз показав, що шведське якість – це не порожні слова. 

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Докові підйомні столи Докові підйомні столи Докові підйомні столи
  • Вантажопідйомність — від 2 000 до 10 000 кг
  • Висота підйому — до 1 600 м
  • Посилена конструкція, розрахована на серйозні навантаження
  • Захищений електрогідравлічний вузол
підходить для
Доки
Вантажні залізничні станції
Великі логістичні термінали

Опис конструкції Докові підйомні столи відрізняються від класичних насамперед укріпленим каркасом і наявністю вдосконаленої системи захисту електричних і гідравлічних вузлів. Цього досягається за рахунок використання конструкційної сталі підвищеної міцності. Аналогічні сплави застосовуються при скл

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті