Палетні стелажі для легких вантажів

Задача

Даний проект був інстальований ще в 2012 році. Типові для України фронтальні стелажі палетні загальною місткістю на 10 000 палетомісць мають лише ту особливість, що вага піддонів з вантажем не перевищує 400 кг (дитячі іграшки), що дозволило оптимізувати металоємність конструкції і знизити вартість стелажів.

Опис проєкту

Особливість даного складу – великий товаропотік і висока інтенсивність експлуатації стелажів, особливо в сезон. З такими завданнями може впоратися складське обладнання тільки найвищої якості. Для цього були встановлені стелажі производства «STOW» (Бельгия).

Висота рам стелажів – 10 800 мм, стелажі мають 6 ярусів зберігання (6-й поки не задіяний). Згадана спочатку оптимізація заснована на використанні секції довгою 3 600 мм, на якій поміщається 4 європіддона. Таким чином, знизивши кількість рам для тієї ж довжини ряду (рама - найдорожчий елемент), ми істотно знизили вартість стелажів.

Півтора року експлуатації не вплинули на зовнішній вигляд стелажів, все блищить як нове, це заслуга якісної порошкового фарбування на автоматизованому бельгійському виробництві.

На фото зображена фішка компанії "STOW" - кріплення п'яти одним анкером по центру стійки. Це дозволяє стійці в момент удару по ній прокручуватися навколо осі анкера без деформації. Таким чином, розвантаживши стелаж від вантажу, можна повернути стійці правильну позицію і при необхідності переанкерить. При кріпленні ж двома анкерами, при ударі відбувається зріз стійки з п'яти чи неповоротна деформація, що неминуче тягне за собою додаткові витрати на ремонт, не кажучи вже про ризик краху стелажів ...

Для вільного переміщення складської техніки і персоналу між рядами стелажів передбачені арочні проїзди. Висота до низу траверси - 6 325 мм, ширина коридору - трохи менше 3 600 мм (частина "з'їдають" балки захисту рам).

І пару фотографій заради мистецтва ... Куди ж без прекрасного? :)

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
  • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
  • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
  • Низька вартість порівняно з іншими системами
  • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Особливості конструкції фронтальних стелажів Фронтальні палетні стелажі є найбільш популярною та поширеною моделлю зберігання запасів. Таке широке застосування вони отримали за рахунок високого рівня універсальності, адаптивності, простоти збирання, швидкості монтажу та бюджетності. Фронтальні с

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті