Багатоповерхові поличкові стелажі: існуючі особливості

Задача

Ознайомившись з цим проектом, ви побачите ще один приклад вдалого застосування багатоповерхових поличкових стелажів. На цей раз ми обладнали склад для магазину, в асортименті якого безліч товарів, що потребують ручної обробки. Щоб організувати зручне, безпечну роботу і використовувати всю висоту складу і був встановлений двоповерховий мезонін.

Опис проєкту

Отже, давайте розглянемо конструкцію ближче і більш докладно:

Двоповерховий мезонін висотою 5 м має 6 ярусів поличного зберігання і займає площу 375 кв. м. Робочі коридори між стелажами завширшки 1000 мм. Площа поличного зберігання - 1044 кв. м. Хорошою місткості домоглися за рахунок вузьких робочих коридорів і полиць великої площі.

Полиці для вантажів набірні з оцинкованих сталевих панелей. Такі полки не схильні до корозії і виглядають дуже ефектно. Витримує одна полиця до 400 кг.

Рами зібрані з оцинкованих елементів палетних стелажів. Всі стійки конструкції пригвинчені до підлоги за допомогою анкерних болтів.

Перекриття між поверхами - настил з оцинкованих металевих решіток. Світло ламп відмінно проникає на нижній ярус крізь грати. Навантаження на перекриття до 250 кг на кв. м.

Другий поверх мезоніну. Простора, вільна від стелажів майданчик для подачі і розподілу товарів. Для операторів з візками для збору замовлень передбачений пандус (рампа), з його допомогою можна переміщати товари на другий поверх без застосування вантажної техніки. Невеликий кут нахилу пандуса –11,8 градусів, дозволяє без праці котити вгору візки з товаром.

Зверніть увагу на кріплення пандуса до підлоги складу і перекриття другого поверху і мезоніну – встановлені уравнители-трампліни з оцинкованого металу.

На декількох ярусах другого поверху замість полиць встановлені трубчасті балки для зберігання одягу на вішалках. Загальна довжина вішалок становить 96 метрів за те, що вони займають лише 8 секцій, під ними зроблений гратчастий настил, на який безпечно стає ногами.

По периметру другого поверху там, де пішохідні зони, передбачені поручні безпеки висотою 1300 мм, на кінці стійок встановлені пластикові заглушки. Для завантаження/вивантаження товару, встановленірозпашні ворота для вантажної техніки.

Для доступу персоналу на другий поверх, крім пандуса передбачена сходи. Для швидкого пошуку і комплектацію товару за допомогою штрих-кодів замовником впроваджена система WMS. Зрештою, замовник отримав те, що йому й було потрібно від стелажного обладнання: максимальну місткість, зручність, надійність і безпеку.

Так що якщо ви хочете організувати багатоповерхове зберігання у себе на складі, звертайтеся – зробимо в кращому вигляді!

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень
Топ продажів
  • Навантаження на ярус зберігання: до 300 кг
  • Несуча здатність перекриття: до 300 кг/м2
  • Ширина робочого коридора: 800-1500 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Мезонін на базі поличних стелажів «Медіум» з шириною стійки 50 мм – це оптимальне рішення для організації зберігання вантажів у коробках і ящиках. Профіль траверсів від 40х40 до 80х40 дозволяє застосовувати довжину полиці до 2 200 мм. Це не тільки надає велику гну

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті