Як збільшити обсяг товару, що зберігається, без витрат на оренду нових складських площ

Задача

Цього разу перед нами стояло завдання забезпечити раціональну організацію робочого простору в складському приміщенні з високою стелею. А саме - зберігання вантажу на полицях з ручною обробкою.

Опис проєкту

Якщо розглядати вантажі, які необхідно комплектувати вручну, то для зручності роботи стелажі повинні мати певну висоту. При зберіганні вантажу з ручною обробкою на висотних стелажах, втрати в швидкості обробки вантажу неминучі. Або неминучі додаткові витрати на підйомну техніку.

Якщо розглядати вантажі, які необхідно комплектувати вручну, то для зручності роботи стелажі повинні мати певну висоту. При зберіганні вантажу з ручною обробкою на висотних стелажах, втрати в швидкості обробки вантажу неминучі. Або неминучі додаткові витрати на підйомну техніку.

Для реалізації такого завдання - не втратити корисну площу зберігання при високих стелях і уберегти замовника від додаткових витрат - був спроектований і встановлений двоповерховий мезонін (на базі стелажних рам) з висотою 6 200 мм.

На кожному з двох поверхів знаходиться 5 рівнів зберігання, включаючи підлоговий. Висота межполочного простору приблизно 600 мм, навантаження на 1 полку довгою 1 500 мм при її глибині 900 мм - 300 кг.

Навантаження і довжина полиць дозволили вибрати за основу конструкцію стелажів Мега з профілем стійки 50 мм. В якості полиць застосовуються листи шліфованого ДСП, які покладені на металеві перемички, що запобігає їх зміщення і перекидання вантажу (без них полиці не змогли б витримувати великі навантаження).

Площа всього мезоніну відносно велика - 530 м.кв, тому, щоб знизити час на комплектацію замовлень (обробку вантажу) було встановлено двоє сходів, а також продуманий арочний прохід в середині конструкції.

Другий поверх встановлений на висоті 3 377 мм. По периметру пішохідної зони передбачені спеціальні поручні безпеки. Вантаж в палетах на другий поверх доставляється вилковим навантажувачем через навантажувальні ворота.

Покриття на другому поверсі - МДФ високої щільності, товщиною 30 мм. За рахунок того, що МДФ - гладкий матеріал, по ньому зручно переміщати візки для збору замовлень. Якісне освітлення проходів і полиць стелажа збільшує продуктивність роботи персоналу та дозволяє швидше знаходити код необхідного товару.

Як вже було сказано, загальна площа всього мезоніну - 530 кв.м. Так ось, при цій площі і висоті складу 7300 мм замовник отримав 3 315 кв.м. корисної площі поличного зберігання і це значний обсяг.

Також, звертаємо вашу увагу, в цьому ж складському приміщенні встановлені палетні стелажі з місткістю в 174 паллетомест. Це говорить про те, що даний проект був розроблений виходячи з конкретних вимог нашого клієнта. Проект під ваше замовлення, буде також з індивідуальною розробкою, причому, проекти робимо ми безкоштовно.

Ми сподіваємося, що цей огляд допоможе вам швидше прийняти рішення, а якщо для реалізації ваших завдань вам потрібно щось інше, ми з радістю вам допоможемо. Нестандартні проекти - це наш коник.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень
Топ продажів
  • Навантаження на ярус зберігання: до 300 кг
  • Несуча здатність перекриття: до 300 кг/м2
  • Ширина робочого коридора: 800-1500 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Мезонін на базі поличних стелажів «Медіум» з шириною стійки 50 мм – це оптимальне рішення для організації зберігання вантажів у коробках і ящиках. Профіль траверсів від 40х40 до 80х40 дозволяє застосовувати довжину полиці до 2 200 мм. Це не тільки надає велику гну

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті