Ідеальний склад в Україні? Так, це можливо

Задача

Компанія «Склад-Сервіс» завершила інсталяцію складських стелажних систем для одного з найсучасніших розподільних центрів (РЦ), який належить компанії "Філіп Морріс Україна". Під дахом одного складу була об'єднана вся українська логістика підприємства (склад готової продукції, склад сировини, допоміжних матеріалів і запасних частин для виробничих ліній), що дозволило позбутися від орендованих складів.

Опис проєкту

Вибір нашої компанії для реалізації такого глобального, складного і різнопланового проекту поклав на нас велику відповідальність, так як вартість найменшої помилки могла бути колосальною. Незважаючи на стислі терміни і значний обсяг розрахунків, результат вразив усіх – настільки продуманих і одночасно естетично досконалих складів в Україні одиниці.

Технічне завдання:

Перед нами стояло завдання спроектувати стеллажную систему в трьох приміщеннях, для декількох груп товарів для різного виду обробки. В одному з складів повинна одночасно використовуватися узкопроходная техніка, річтраки (висотні штабелера) і навантажувачі для завантаження автомобілів через доки.

Коридор між стелажами для обробки узкопроходными штабелерами з позиціонуванням в ряду за допомогою магнітної індукції, розміщеної у підлозі з центру проходу.

Для розміщення різних груп товарів у межах одного стелажного ряду передбачено до 7 видів ярусності та несучої здатності траверс (помаранчеві балки). Таким чином була досягнута максимальна ефективність використання висоти приміщення.

У торцях стелажних рядів передбачена спеціальна система P&D-station. Вона дозволяє вузькопрохідний техніці доставляти піддони в зону, де їх можуть зняти навантажувачі, що працюють в зоні завантаження автомобілів. Вузькопрохідні річ-траки тим часом, не виїжджаючи з стелажного коридору, можуть виконати набагато більше операцій відбору і доставки піддонів до торців стелажів.

По всій площі складу для підлоги розроблена система навігації для безпеки обслуговуючого персоналу. В арках пожежних виходів балки зашиті профільним листом. На підлозі нанесена сигнальна розмітка для позначення зон роботи техніки і місць проходу людей.

Для пожежної безпеки в приміщенні встановлені пожежні крани. Крім того, пожежонебезпечні товари захищені металевими листами і внутрішньостелажною спринклерною системою пожежогасіння, яка інтегрована в стелажна ряд і не перешкоджає роботі з вантажами.

Захист торця подвійного ряду стелажів із спеціального сигма-профілю з опорою посередині.

Товари, які повинні знаходитися на митно-ліцензійному складі, відгороджені від основного складу за допомогою металевої сітки. У конструкції зони ТЛС передбачені двоє воріт для поздовжнього проїзду техніки і обслуговування стелажів, а також дві хвіртки для забезпечення пожежного проходу.

Вид на склад допоміжних матеріалів «з висоти пташиного польоту» :), і ще пара просто красивих фотографій.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
  • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
  • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
  • Низька вартість порівняно з іншими системами
  • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Особливості конструкції фронтальних стелажів Фронтальні палетні стелажі є найбільш популярною та поширеною моделлю зберігання запасів. Таке широке застосування вони отримали за рахунок високого рівня універсальності, адаптивності, простоти збирання, швидкості монтажу та бюджетності. Фронтальні с

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті