Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення

Задача

«Склад Сервіс» успішно виконав чергову цікаву задачу. Нам необхідно було доповнити 4-поверхову стелажну систему підйомної конструкцією для переміщення коробок з картотеками на висоту до 10 метрів. До цього співробітники переміщували вантаж вручну, піднімаючись по сходах.

Опис проєкту

Здійснили монтаж гідравлічного підйомника стійкового типу для архівного приміщення нашого постійного клієнта. Хочемо поділитися результатом.
Ми обрали належне місце біля стелажа і встановили гідравлічний підйомник стійкового типу. Подібні системи призначені для вертикального підйому вантажу на палеті і застосовувати їх можна не тільки в умовах складу. Час підйому платформи нашого столу - 37 секунд. Опускання - від 30 до 40 сек., в залежності від навантаження. При необхідності швидкість можна збільшувати за допомогою додаткових демпферів. На відміну від аналогічних пристроїв на основі ножичного механізму, перевага підйомників стійкового типу - в економії місця на складі та простоті монтажу. Вони можуть займати не більше 2 кв.м. площі, досягаючи при цьому висоти до 20 метрів. Розмір платформи становить -1700х1100. Це оптимальні параметри для заїзду рокли з палетою. Висота підйому - 10,5 м. Вантажопідйомність - від 500 кг до 2 тонн. Платформа укомплектована двостулковими хвіртками з замками та сітчастої огорожі. Система безпеки - клапан обриву РВД, який страхує стіл від падіння за обриву шланга та 2 страхувальних тросів. Передбачено електрозамикання дверей хвіртки. Підйом / опускання вантажу здійснюється шляхом радіоуправління. Це саме той випадок, коли додатковий механізм по автоматизації роботи впроваджено вже, в працюючий склад - завжди можна добре рішення зробити ще краще. Дивіться підйомник в роботі на відео!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Консольний (щогловий) підйомник Консольний (щогловий) підйомник Консольний (щогловий) підйомник
  • Робоча висота: до 16 000 мм
  • Універсальність і практичність
  • Компактна конструкція
  • Вантажопідйомність: до 5 000 кг
підходить для
Багатоповерхові виробничі цехи
Складські приміщення

Опис конструкції Щоглові ліфти мають досить складну конструкцію порівняно з підйомними столами. Це обумовлено насамперед завданнями, що покладені на цей тип обладнання.  Основна складова цієї конструкції — несуча консоль. Вона розташовується на опорній платформі й оснащується спеціальни

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті