+1 показовий проект: встановлено 3-х поверхові стелажі (мезонін)

Задача

Компанія «Склад-Сервіс» инсталировала черговий масштабний проект, в якому був реалізований ряд цікавих ноу-хау. Нами була спроектована і встановлена 3-х поверхова конструкція поличкових стелажів (мезонин). Пропонуємо ознайомитися з особливостями даного проекту.

Опис проєкту

Цей мезонін, заснований на конструктиві палетних стелажів, був розроблений і введений в експлуатацію для інтернет магазину одягу, косметики і продуктів харчування для гурманів. IT-торгівля передбачає роздрібні продажі, при цьому асортимент товарів нараховує тисячі або навіть десятки тисяч артикулів. Тому для такої специфіки краще підходить зберігання товару на полицях, а щоб це було ще ефективнішою, потрібно використовувати всю висоту приміщення, для чого і був побудований 3-х поверховий мезонін.

Основні параметри конструкції:

Площа конструкції по підлозі (пляма забудови) - 687,2 м. кв. Загальна площа поличного зберігання - 2957 м. кв. Максимальна висота стелажів - 7,0 м. Підлога другого поверху встановлено на позначці 2,3 м, третього - на позначці 4,6 м.

Як перекриття підлоги була обрана металева пресована решітка з оцинкованим покриттям. Максимальне навантаження на перекриття – 500 кг/м. кв. Настил полиці - складальні оцинковані панелі, забезпечують навантаження на ярус розміром 3,0 х 1,1 м - до 400 кг.

Робочі коридори між стелажами становлять 1,2 м. Цього достатньо для комфортного переміщення спеціальних платформних візків для отборки товару. У торцях мезоніну (з двох сторін) передбачені вільні від стелажів зони шириною 3 метри для завантаження-розвантаження та перехідні майданчики між поверхами. Всі проходи висвітлені світильниками з кількістю світла, необхідним для комфортного зчитування інформації з коробок і продуктивної роботи персоналу протягом усієї робочої зміни.

Доступ персоналу на 2-й і 3-й поверх мезоніну забезпечується за допомогою металевих сходів.

З-за інтенсивної обробки замовлень на складі стояло завдання організувати доступ на 2-й і 3-й поверх мезоніну складських працівників з візками, для комплектації замовлень, що надходять. Тому, крім стандартних сходів, для переміщення робочого персоналу між поверхами також розроблено і впроваджено так званий пандус (або іншими словами рампа). Це похилий майданчик з рівною поверхнею, що з'єднує між собою поверхи мезоніну. Пандус дозволив персоналу з візками набагато швидше комплектувати замовлення, переміщуючи товар між поверхами мезоніну без застосування вантажної техніки та інших допоміжних механізмів.

По всьому периметру 2-го і 3-го поверхів встановлені поручні безпеки. В зоні подачі товару організовані завантажувальні ворота. Для підйому/опускання вантажів на поверхи можна використовувати не тільки звичні всім електро навантажувачі (або штабелери), які можуть бути зайняті іншими операціями (наприклад, завантаженням/розвантаженням машин), внаслідок чого можуть виникати затримки в процесі збору замовлень. Щоб уникнути цього і убезпечити процес комплектації замовлень, можна встановити для цих цілей стаціонарний підйомний стіл(платформу).

Також в даному проекті були застосовані рішення для зберігання одягу на вішалках. Ряд поличних рівнів був замінений на трубчасті поперечки для навішування одягу.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень Мезонін для середніх навантажень
Топ продажів
  • Навантаження на ярус зберігання: до 300 кг
  • Несуча здатність перекриття: до 300 кг/м2
  • Ширина робочого коридора: 800-1500 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Мезонін на базі поличних стелажів «Медіум» з шириною стійки 50 мм – це оптимальне рішення для організації зберігання вантажів у коробках і ящиках. Профіль траверсів від 40х40 до 80х40 дозволяє застосовувати довжину полиці до 2 200 мм. Це не тільки надає велику гну

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті