Послуги по обладнанню складу: від проектування до монтажу та сервісу

статті
Послуги по обладнанню складу: від проектування до монтажу та сервісу Послуги по обладнанню складу: від проектування до монтажу та сервісу Послуги по обладнанню складу: від проектування до монтажу та сервісу

Обладнання складу – складний захід, яке вимагає серйозного підходу. Багато замовники не знають, з чого почати і в якому напрямку рухатися.

Якщо ви підприємець і для ефективної роботи вашого бізнесу потрібна розумна і якісна організація складу, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею. У ній ми розповімо, як правильно підійти до цього питання, з чого почати і чим закінчити.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada.jpg (32 KB)

Перший етап – це вибір надійного виконавця. Безумовно, це має бути компанія, що займається складським обладнанням на професійному рівні, яка максимально ефективно вирішить всі завдання поставлені вами.

Проектування складу: необхідно врахувати всі

Другий етап – це проектування стелажів.

За багато років роботи “Склад Сервис” успішно спроектував і реалізував кілька тисяч проектів різної складності. Тому ми знаємо, що перш ніж приступити до обладнання складу, необхідно ознайомитися з технічним завданням замовника. Потім зробити всі необхідні виміри приміщення і з урахуванням параметрів вантажу, який зберігається на стелажах, розробити та подати на затвердження замовнику креслення майбутнього складу.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada-2.jpg (60 KB)

Ось конкретний приклад креслення плану складського приміщення обладнаного палетними стелажами.

Грамотний проектувальник завжди розробить креслення стелажів та складу в цілому орієнтуючись на економію корисної площі та оптимізацію складських бізнес-процесів. Детальніше про інформації, яка повинна зазначатися у кресленні на сторінці проектування стелажних систем.

Тільки після узгодження креслень і підписання договору запускаємо виробництво.

Монтажні роботи: як це робиться?

Монтаж стелажів – наступний і найважливіший етап у процесі обладнання складського приміщення. Від того, наскільки якісно буде виконана установка стелажів, залежить ефективність роботи всього складу, безпеку співробітників і надійність зберігання товарів і вантажів.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada-3.jpg (57 KB)

В компанії "Склад-Сервіс" монтаж стелажів здійснюють власні монтажні бригади, які мають все необхідне спорядження та інструмент.

Саме тому, надаючи послуги з монтажу стелажних систем, наша компанія пропонує роботу тільки кваліфікованих працівників з багаторічним досвідом і всіма необхідними допусками та ліцензії на проведення таких операцій.

І найголовніше. Після монтажу стелажної системи проводиться перевірка якості збірки і діагностика на наявність дефектів і браку.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada-4.jpg (58 KB)

Монтажні роботи завершені і склад готовий до експлуатації.

Після прийому проекту ви обов'язково повинні отримати гарантію на встановлені стелажі.

Сервісне обслуговування: навіщо це потрібно?

На жаль, багато замовники допускають одну і ту ж помилку – про гарантійне обслуговування згадують у разі будь-яких поломок чи пошкоджень на скдладе. А адже існує таке поняття як технічний огляд складських стелажних систем, який потрібно проводити 1 раз на рік, а при підвищеній інтенсивності роботи складу 1 раз в пів року.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada-5.jpg (89 KB)

Головна мета такого огляду – контроль безпеки експлуатації обладнання.

Наші фахівці якісно і швидко проведуть сервісний огляд вашого складського обладнання, причому незалежно від типу стелажів, які встановлені у вас на складі. Представлять тих-оцінку і при необхідності проведуть ремонт чи заміну пошкоджених елементів.

uslugi-po-oborudovaniyu-sklada-6.jpg (45 KB)

І на завершення, хочемо відзначити наше вміння вирішувати більшість труднощів, з якими ви можете зіткнутися в подальшій роботі зі складом:

 • Якщо постає питання про переїзді складського господарства на нове місце ми консультуємо і перевозимо ваш склад за чітко встановленим графіком;
 • Довкомплектуємо склад у разі розширення вашого бізнесу;
 • Для тих компаній, які не мають можливості відразу придбати стелажі надаємо складське обладнання в оренду;
 • Комплексно консультуємо при продаж б/в стелажів: оцінка і швидка їх реалізація.

А також багато іншого.

Телефонуйте (073) 972 11 40 та дізнавайтесь більше про послуги і товари від “Склад Сервіс”.

Рішення від Склад Сервіс
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
 • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
 • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
 • Низька вартість порівняно з іншими системами
 • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Особливості конструкції фронтальних стелажів Фронтальні палетні стелажі є найбільш популярною та поширеною моделлю зберігання запасів. Таке широке застосування вони отримали за рахунок високого рівня універсальності, адаптивності, простоти збирання, швидкості монтажу та бюджетності. Фронтальні с

Докладніше
В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in)
Топ продажів
 • Використання корисного об'єму складу: 70-80%
 • Оптимальне рішення для морозильних камер
 • Максимальна вага піддона: 2000 кг
 • Глибина каналу: до 18 м
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети

Опис конструкції В'їзні стелажі (глибинні або набивні) утворюють канали, в яких піддони дуже щільно один до одного розміщуються на спеціальних напрямних по всій глибині стелажа. Піддони встановлюються довгою стороною перпендикулярно до осі завантаження, що обумовлено деякими вимогами до типу технік

Докладніше
Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep
 • Використання корисного об'єму складу: 60-70%
 • Недороге рішення для збільшення ємності зберігання
 • Потребують техніки з телескопічними вилами чи пантографом
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Опис конструкції Стелажі Double Deep – вузькоспеціалізований варіант застосування фронтальних стелажів. Телескопічні вила річтраків або система пантографа дозволяють встановлювати піддони на глибину другого ряду. Тому, маючи відповідну техніку, можна за рахунок установки звичайних палетних ст

Докладніше