Стелажі «Stow»: 70 000 палетомісць в Польщі

04.05.2014


Польський філія компанії «Stow» нещодавно завершив монтаж одного з найбільших проектів у своїй історії - складського комплексу для будівельного гіпермаркету «Castorama». За 2 місяці були повністю впроваджені палетні стелажі загальною місткістю 70 000 палетомісць!

Вітаємо наших польських партнерів з успішною реалізацією непростого проекту і впевнені, що компанія «Склад-Сервіс» незабаром поб'є цей рекорд і реалізує ще більш масштабні проекти в Україні! :)

Фронтальні (палетні) стелажі

Палетні стелажі призначені для складування палетованого товару, контейнерів, ящиків, бочок, рулонів, нестандартних і великогабаритних вантажів. Вони використовується як у складах, так і у логістичних центрах, і є раціональним рішенням при великому асортименті і швидкому товарообігу. 

Палетні стелажі — просте і гнучке рішення, вони на 40-50% збільшують місткість складу, при цьому забезпечуючи вільний доступ до будь-якого піддону щоразу. Великий вибір розмірів дозволяє максимально наблизити геометрію стелажної системи до будь-яких складських приміщень.

Ціна від 380 грн. за п/м
Купить
Стелажі палетні мобільні

Палетні мобільні стелажі призначені для більш компактного складування палетованого товару. Мобільні стелажі дозволяють на 80% збільшити кількість збережених піддонів у порівнянні зі звичайними палетними стелажами або ж зменшити площу складу на 50% для зберігання такої ж кількості вантажу. Там, де необхідне компактне зберігання товару разом із високим ступенем доступності, мобільні стелажі можуть стати ідеальним рішенням, особливо якщо місце для зберігання коштує дуже дорого, наприклад, в холодильних і морозильних камерах.

Ціна від 3 000 грн. за п/м
Купить
Поділитися