Стелажі для складу Good Wine. Відеозвіт

02.12.2020 - 02.12.2020

Завжди приємно, коли до нас звертаються постійні клієнти для реалізації нового проекту!

Зовсім недавно, ми отримали ще одне замовлення на установку стелажів для складу Good Wine. В рамках цього проекту, ми успішно реалізували завдання по установці стелажів від бельгійського виробника STOW, нам вдалося збільшити ємність зберігання товарів на складі, а швидкість підбору потрібного товару збільшилася в кілька разів!

Але як то кажуть: "краще один раз побачити, ніж кілька разів перечитувати."
Всі деталі в відеоролику:

Стелажі для складу Good Wine. Відеозвіт. Фото (1)
Мезонінні стелажі

Поверхові стелажі (мезонінна платформа) — це багаторівневі стелажі зі спеціальним робочим майданчиком і сходами, які призначені для паллетного і поличного складування різних видів продукції. Мезоніни застосовуються у всіх галузях промисловості, складських і логістичних комплексах, які передбачають ручну і комбіновану обробку вантажів.

Ціна від грн. за кв. м
Купить
Посилені мезоніни

Посилені  мезоніни – це система стелажів з між’ярусними робочими платформами, які призначені для зберігання та обслуговування ручного і палетованого вантажу середньої і вище середньої ваги. Мезоніни такого типу застосовуються на висотних складах. Вони дозволяють більш раціонально та ефективно використовувати простір складського приміщення.

Ціна від грн. за кв.м
Купить
Поділитися