Склад Сервіс відвідав виставку Logimat 2012

23.03.2012

13 - 15 Березня в Штутгарті (Німеччина) проходила щорічна виставка з виробничо-складської логістики і управління матеріальними та інформаційними потоками -Logimat 2012. Серед учасників виставки були партнери "Склад-Сервіс" - група компаній Kardex Group (Stow, Remstar, Mlog), яка презентувала на Логимате свої нові продукти.

Склад Сервіс відвідав виставку Logimat 2012. Фото (1)

Kardex Stow демонстрував оновлену конструкцію мобільних палетних стелажів, а також палетні шаттловые стелажі - Stow Atlas.

Kardex Remstar представив вертикальну ліфтову автоматизовану систему Shuttle XP 250 і карусельну систему Megamat RS. 

Автоматизовані системи зберігання Kardex працюють за принципом "товар до людини" і істотно економлять площу складу за порівнянні зі статичними полочными стеллажами.

Склад Сервіс відвідав виставку Logimat 2012. Фото (2)

В цей день чудовий місто Штутгарт порадував теплою і сонячною погодою.

Вертикальні ліфтові стелажі Shuttle XP

Kardex Shuttle XP – компактна динамічна автоматизована система зберігання, що автоматично доставляє полиці (піддони) з товарами, що зберігаються, до вікна доступу. Система Shuttle XP займає лише 10 кв. м площі приміщення і може забезпечити до 2000 кв. м площі для зберігання. 

Автоматизовані системи Shuttle XP можна використовувати в будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігати й обробляти невеликі деталі (в коробках або штучно). Це ідеальне рішення для виробничих підприємств, дистриб'юторів (автозапчастини, фармацевтика, електроніка та ін.), логістичних операторів і різних державних організацій.

Ціна за запитом
Купить
Ліфтові стелажі Shuttle XPlus

Shuttle XPlus – вертикальна ліфтова система, яка базується на успішній технології Shuttle XP. Застосовувати систему Shuttle XPlus актуально тоді, коли потрібно зберігати товар в незручних приміщеннях з обмеженим доступом.

Автоматизовані системи Shuttle XPlus можна використовувати в будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігати й обслуговувати невеликі деталі (в коробках або штучно). Це ідеальне рішення для виробничих підприємств, дистриб'юторів (автозапчастини, фармацевтика, електроніка та ін.), логістичних операторів і різних державних організацій.

Ціна за запитом
Купить
Ліфтові стелажі Shuttle XPCrane

Система Kardex Shuttle XPCrane є ще однією варіацією популярної технології Shuttle XP. Shuttle XPCrane оптимально використовує складські площі, збільшуючи місткість складу за допомогою застосування технології динамічного складування. Система складається з декількох секцій зберігання і може досягати 24 метри в довжину, а заввишки 14 метрів. На площі всього 74 кв. м система Shuttle XPCrane може забезпечити до 5200 кв. м площі зберігання.

Як і система Shuttle XP, модифікована версія Kardex Shuttle XPCrane буде корисною у будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігати й обслуговувати невеликі вантажі (в коробках або поштучно). 

Ціна за запитом
Купить
Ліфтові стелажі Shuttle XPMultiple

Система Kardex Shuttle XPMultiple є ще однією варіацією популярної технології Shuttle XP. І так само як і система ShuttleXPlus цей тип вертикальних автоматизованих стелажів дозволяє використовувати глибокі, незручні, вузькі приміщення.

Як і вся лінійка вертикальних ліфтових стелажів Shuttle XP, модифікована версія Kardex Shuttle XP Multiple стане в пригоді в будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігати й обслуговувати невеликі вантажі (в коробках або поштучно).

Це ідеальне рішення для виробничих підприємств, дистриб'юторів (автозапчастини, фармацевтика, електроніка та ін.), логістичних операторів і різних державних організацій.Ціна за запитом
Купить
Поділитися