Шаттл StowAtlas® - новий продукт від Kardex Stow

22.08.2011

З початку 2011 року компанія Kardex Stow почала виробництво інтегрованої системи глибоко-канального палетного зберігання з системою обробки за допомогою спеціальної самохідної платформи - StowAtlas®. Автоматизована система StowAtlas® забезпечує найвищу місткість і ступінь використання складської площі.

Шаттловая система Kardex Stow STOWATLAS® складається з конструкції стелажів глибоко-канального зберігання і пристрої обробки товару. Переміщення палет відбувається за допомогою самохідної платформи. Застосування даної платформи спільно з конструкцією стелажів дає найбільшу місткість складу по порівнянні з іншими системами зберігання.

 Шаттл StowAtlas® - новий продукт від Kardex Stow. Фото (1)

Палетні шаттловые системи складаються із спеціальної конструкції стелажів і мобільної платформи (шаттла). Шаттл - це пристрій з автономним джерелом живлення, що рухається по рейках в каналах для завантаження і розвантаження палет. Шаттл переміщається з каналу в канал за допомогою стандартного навантажувача, який може встановити шаттл з лицьового або зворотного боку каналу (у разі, якщо задня сторона каналу відкрита). Як тільки шаттл потрапляє в потрібний канал, подальші операції по завантаженню/розвантаженню відбуваються без участі персоналу.

Для отримання додаткової інформації та вартості системи Шаттл StowAtlas® згідно Вашого технічного завдання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (044) 501-75-79. Найближчим часом розширене опис даного продукту з'явиться на нашому сайті у розділі Складські стелажі.

Шаттлові стелажі

Шаттлові стелажі StowAtlas, як і в'їзні стелажі, призначені для зберігання великих обсягів однотипних палет. Шаттлова система Kardex Stow STOWATLAS® складається з конструкції стелажів глибоко-канального зберігання і пристрою обробки товару. Переміщення палет відбувається за допомогою самохідної платформи. Застосування даної платформи спільно з конструкцією стелажів збільшує місткість складу в порівнянні з іншими системами зберігання.

Сфера застосування шаттлових стелажів: холодильні та морозильні камери, склади дистриб'юторів, логістичних операторів і виробничих компаній.

Ціна від 1 800 грн. за п/м
Купить
Поділитися