Напередодні будівельного сезону 2012 року презентуємо новий продукт від нашого партнера-виробника підйомних столів, компанії "Marco" (Швеція) - підйомний стіл для автомобілів з дахом. Якщо у Вас є бажання заощадити площа ділянки заміського будинку - це ідеальне рішення. У тому разі, коли під дах потрібно ставити більше одного автомобіля, а будувати великі капітальні гаражі немає бажання, Ви можете встановити підйомний стіл з дахом на будь-якій відкритій площадці Вашої ділянки (наприклад, напроти в'їзних воріт)

Даний підйомний стіл повністю безпечний при експлуатації, він герметично закривається, щоб всередину не потрапляла вода, і найцікавіше: викрасти автомобіль з такого гаража просто неможливо! :) При цьому, коли підйомний стіл знаходиться в складеному стані, його дах, вона ж земля ділянки, що дозволяє вільно переміщатися над столом, наче його зовсім немає.

Для отримання додаткової інформації та вартості підйомних столів "Marco", будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (073) 972 11 40 або заповніть форму заявки у розділі контакти.