Нові типи стелажів на нашому сайті

09.02.2012

Додано опис, технічні характеристики та фото нових типів стелажів. Це стелажі для зберігання контейнерів "Open Face", ще один тип поличкових стелажів для середніх навантажень і самонесучі стелажі. Сподіваємося ця інформація буде корисна і допоможе легше визначитися з вибором необхідної стелажної системы.

Нові типи стелажів на нашому сайті. Фото (1)
Фронтальні (палетні) стелажі

Палетні стелажі призначені для складування палетованого товару, контейнерів, ящиків, бочок, рулонів, нестандартних і великогабаритних вантажів. Вони використовується як у складах, так і у логістичних центрах, і є раціональним рішенням при великому асортименті і швидкому товарообігу. 

Палетні стелажі — просте і гнучке рішення, вони на 40-50% збільшують місткість складу, при цьому забезпечуючи вільний доступ до будь-якого піддону щоразу. Великий вибір розмірів дозволяє максимально наблизити геометрію стелажної системи до будь-яких складських приміщень.

Ціна від 380 грн. за п/м
Купить
Стелажі поличні «Медіум» до 250 кг на поличку

Поличні стелажі «Медіум» застосовуються для зберігання різних видів продукції на полицях (ящиків, коробок, штучних вантажів). Пропоновані поличні стелажі переважно використовуються на складах, виробничих та підсобних приміщеннях, майстернях і СТО.

Ціна за запитом
Купить
Стелажі для контейнерів

Система стелажів відкритого типу дуже зручна для зберігання контейнерів і палет. Оскільки більшість контейнерів мають опори тільки на чотирьох кутах, їхнє безпечне зберігання на фронтальних палетних стелажах неможливе. У системі зберігання відкритого типу контейнери або палети зберігаються на бічних опорах (направляючих), що усуває можливість неправильної установки вантажу на стелажах.

Ціна від 800 грн. за п/м
Купить
Самонесучі склади

Самонесучі стелажі Kardex StowSilo є дуже вигідним рішенням для зберігання та обробки вантажу, оскільки стелажі одночасно є ще й несучою конструкцією складу. Даний тип стелажів, як правило, використовується спільно з автоматизованими AS/RS системами (краш-штабелери), які роблять інвестиції в склад ще більш ефективними.

Ціна від 4 800 грн. за кв. м
Купить
Поділитися