Новинка! Євроконтейнери серії ЄС

23.07.2015

Євроконтейнери серії ЄС (харчові ящики) - це ергономічне і практичне рішення для зберігання і транспортування продуктів харчування. 

Виготовлені у відповідності з європейськими стандартами, широка лінійка типорозмірів, суцільні або перфоровані, з ручками або без, з плоским або посиленим дном.


Контейнери серії ЄС повністю сумісні з ящиками R/RL-KLT, що дозволяє складати з них єдиний модуль, а також сет розміром 1200х800 мм. Ці особливості роблять євроконтейнери універсальним рішенням для вашого бізнесу.

Детальна інформація на сторінці товару або по телефону (044) 501-75-79.

Пластикові ящики KLT

Ящики пластикові серії KLT — оптимальні для роботи з деталями, що виготовляються відповідно до Європейського автомобільного стандарту VDA 4500. Ящик пластиковий представлений в наступних варіантах: R-KLT - з перфорованим дном, RL-KLT - з гладким дном.

Ціна від 168 грн. за ящик
Купить
Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox

Суцільні пластикові контейнери BigBox призначені для зберігання і транспортування рідин, сипучих продуктів, штучної продукції, упаковки та ефективного транспортування різних товарів, деталей. Вони ідеально підійдуть для м'ясних, рибних, молочних виробництв. Контейнери відповідають гігієнічним нормам і міжнародним стандартам.

Такі моделі застосовуються в автоматизованих складських системах. Це аналог європейського зразка, що вигідно відрізняється за ціною. BigBox - вдале рішення для оптимізації логістичних процесів.

Суцільнолиті пластикові контейнери легкі, гігієнічні та довговічні, стійкі до ультрафіолету, кислотно-лужних речовин. Вироби розраховані на експлуатацію понад 20 років.

Ціна від 5 754 грн. за шт.
Купить
Пластикові контейнери PolyBox

Пластикові контейнери PolyBox розроблені як багатофункціональне рішення для транспортування різних вантажів і видів продукції нафтохімічної, автомобільної промисловості, в логістиці та складському господарстві, торгівлі та харчовій галузі. Ці контейнери не мають аналогів на ринку СНД.

Ціна від 6 104 грн. за шт.
Купить
Поділитися